Gå til hovedindhold

Singer 3223R - Symaskine - 23 søm - 1 fire-trins knaphul - rød

SingerHjem og haveEAN: 7393033096113
Pris fra 1.034 krtil 1.979 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 945 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Singer 3223R - Symaskine - 23 søm - 1 fire-trins knaphul - rød og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1034 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Singer Symaskine Simple 3223 Rød
-39%1.034 kr
Før 1.695 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Singer Symaskine Simple 3223 Rød billede

Produktinformation

Har du brug for en klassisk, mekanisk symaskine til at klare de praktiske syopgaver i hjemmet eller til at udfolde dig kreativt? Med denne symaskine fra Singer får du en symaskine, der kan klare de mest almindelige syopgaver, hvad enten du skal sy tøj, pu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Singer
Kategori: Mekaniske Symaskiner
EAN: 7393033096113
Varenr.: 7393033096113
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SINGER Simple 3223R Symaskine Symaskine Rød Rød
1.159 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Singer 3223R - Symaskine - 23 søm - 1 fire-trins knaphul - rød
1.307 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Singer Symaskine 3223 Pink Limited Edition
1.490 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Singer Simple 3223 - Pink
1.509 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Symaskine 3223 Rosa Limited ed.
-13%1.979 kr
Før 2.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Singer 3223R - Symaskine - 23 søm - 1 fire-trins knaphul - rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Singer 3223R - Symaskine - 23 søm - 1 fire-trins knaphul - rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby1.034 kr1.034 krKøb
2CompuMail DK1.159 kr1.159 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.307 kr1.307 krKøb
4Teknikproffset DK1.490 kr1.559 krKøb
5Proshop DK1.509 kr1.509 krKøb
6Estore DK1.979 kr1.979 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Singer 3223R - Symaskine - 23 søm - 1 fire-trins knaphul - rød

PriceData har fulgt prisen på Singer 3223R - Symaskine - 23 søm - 1 fire-trins knaphul - rød i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.034 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 1.490 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.169 kr.

Den nuværende pris på 1.034 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Singer 3223R - Symaskine - 23 søm - 1 fire-trins knaphul - rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Singer 3223R - Symaskine - 23 søm - 1 fire-trins knaphul - rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20261.034 kr124 kr (11%)
15. maj 20261.158 kr37 kr (3%)
14. maj 20261.195 kr102 kr (8%)
12. maj 20261.297 kr81 kr (7%)
10. maj 20261.216 kr274 kr (18%)
9. maj 20261.490 kr341 kr (30%)
7. maj 20261.149 kr341 kr (23%)
6. maj 20261.490 kr274 kr (23%)
5. maj 20261.216 kr117 kr (11%)
25. apr. 20261.099 kr60 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret