Gå til hovedindhold

Simply45 keystone F-connector, 3GHz, 75 Ohm, hvid

Simply45EludstyrEAN: 0810093720514
Pris fra 46,81 krtil 64 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 17,19 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Simply45 keystone F-connector, 3GHz, 75 Ohm, hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46.81 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
F-Connector 3Ghz 75 Ohm Keystone hvid
46,81 kr
Til butik
F-Connector 3Ghz 75 Ohm Keystone hvid billede

Produktinformation

S45-3209W F-CONNECTOR KEYSTONE 3 Ghz 75 OHM HVID. F-stik (3Ghz) Hvid Keystone Snap-In indsatser, dobbelt hun. Forgyldt, UL High Impact UL94V0 ABS termoplast. 75 ohm impedans med frekvensområde 0-3GHz Spænding 250 VRMS max. Kan med fordel bruges sammen med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 0810093720514
Varenr.: 15845379440975
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
F-Connector Keystone, 3 GHz, 75 ohm, hvid
47 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Simply45 keystone F-connector, 3GHz, 75 Ohm, hvid
50 kr
Til butik
Simply45 keystone F-connector, 3GHz, 75 Ohm, hvid billede

Produktinformation

Simply45 F-connektor, dobbelt hun, hvid Gør din installation nem og pålidelig med denne F-stik Keystone Snap-In indsats. Perfekt til TV, satellit og bredbånd, den sikrer en stabil forbindelse med 75 ohm impedans og et frekvensområde op til 3GHz. Dobbelt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Simply45
Kategori: El artikler
Farve: hvid
Størrelse: 3GHz, 75 Ohm
EAN: 0810093720514
Varenr.: 6286000828
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Simply45 keystone F-connector, 3GHz, 75 Ohm, hvid
53 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Simply45 keystone F-connector, 3GHz, 75 Ohm, hvid
64 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Simply45 keystone F-connector, 3GHz, 75 Ohm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Simply45 keystone F-connector, 3GHz, 75 Ohm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN46,81 kr46,81 krKøb
2WATTOO.DK47 kr47 krKøb
3LavprisVærktøj50 kr50 krKøb
4Greenline53 kr53 krKøb
5LavprisEl64 kr64 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Simply45 keystone F-connector, 3GHz, 75 Ohm, hvid

PriceData har fulgt prisen på Simply45 keystone F-connector, 3GHz, 75 Ohm, hvid i 166 dage. Laveste pris i perioden er 35 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 46,81 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Simply45 keystone F-connector, 3GHz, 75 Ohm, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Simply45 keystone F-connector, 3GHz, 75 Ohm, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202646,81 kr
23. maj 202647 kr
7. maj 202646,81 kr
6. maj 202647 kr
23. apr. 202646,81 kr
22. apr. 202647 kr
19. apr. 202646,81 kr
18. apr. 202647 kr
15. apr. 202646,81 kr
14. apr. 202647 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret