Gå til hovedindhold

Siku - Landbrugsmaskiner Legetøj Gavesæt - 4 Dele - 6304

SikuLegetøjEAN: 4006874063048
Pris fra 79,33 krtil 209 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 129,67 kr (62% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Siku - Landbrugsmaskiner Legetøj Gavesæt - 4 Dele - 6304 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79.33 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Siku Gift Set Agriculture
79,33 kr
Til butik
Siku Gift Set Agriculture billede

Produktspecifikationer

Mærke: SIKU
Kategori: Landbrugsmaskiner
Farve: 1
Artikel nr.: 6304
EAN: 4006874063048
Varenr.: 7733940
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SIKU Landbrug Gavesæt
101 kr
Til butik
SIKU Landbrug Gavesæt billede

Produktinformation

Stort gavesæt med 4 dele til børn bestående af 1 traktor, 1 Claas teleskoplæsser, 1 pakke granulat og 1 hølæsservogn til virkelighedstro gengivelse af landbrugssituationer. Indeholder detaljerede og funktionelle modeller: Aftagelige førerhuse, åbningsfunktioner på anhænger, teleskoparm. Legesættets utallige kombinationsmuligheder sikrer endeløs underholdning. Kan sættes sammen med andre SIKU-produkter af samme størrelse. Materiale: metal/plast, Mål: 29,6 x 11 x 4,8 cm.

Produktspecifikationer

Mærke: SIKU
Kategori: Legetoejsbil
Artikel nr.: S-6304
EAN: 4006874063048
Varenr.: 3275769
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SIKU Gavesæt landbrug (313-6304)
139 kr
Til butik
SIKU Gavesæt landbrug (313-6304) billede

Produktinformation

Omfattende gavesæt til børn med 4 dele bestående af 1 traktor, 1 Claas teleskoplæsser, 1 pakke granulat og 1 høtyrevogn til troværdig efterligning af landbrugsscenarier. Detaljeret og funktionelt: Aftageligt førerhus på traktoren, åbningsfunktioner på anhængeren, teleskoparm. Utallige kombinationsmuligheder sikrer langvarig sjov. Kan forbindes med andre SIKU produkter i samme størrelse. Materiale: metal/plastik, Mål: 29.6 x 11 x 4,8 cm. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Siku
Kategori: Legesæt
EAN: 4006874063048
Varenr.: D00446
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Siku - Landbrugsmaskiner Legetøj Gavesæt - 4 Dele - 6304
139,95 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Gavesæt med landbrug
149,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Siku Gavesæt - 4 Dele - 8 cm - Landbrug
154,95 kr
Til butik
Gå til Almas Park & Fritid
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Siku Gaveæske med 4 Landbrugsmaskiner
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Siku - Landbrugsmaskiner Legetøj Gavesæt - 4 Dele - 6304 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Siku - Landbrugsmaskiner Legetøj Gavesæt - 4 Dele - 6304 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK79,33 kr118,33 krKøb
2Proshop DK101 kr140 krKøb
3Teknikproffset DK139 kr188 krKøb
4Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
5Eurotoys149,95 kr149,95 krKøb
6Kids-world.dk154,95 kr154,95 krKøb
7Almas Park & Fritid209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Siku - Landbrugsmaskiner Legetøj Gavesæt - 4 Dele - 6304

PriceData har fulgt prisen på Siku - Landbrugsmaskiner Legetøj Gavesæt - 4 Dele - 6304 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 79,33 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 108 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 79,33 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Siku - Landbrugsmaskiner Legetøj Gavesæt - 4 Dele - 6304. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Siku - Landbrugsmaskiner Legetøj Gavesæt - 4 Dele - 6304 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202679,33 kr18,66 kr (19%)
5. maj 202697,99 kr5,99 kr (7%)
8. apr. 202692 kr9 kr (9%)
13. jan. 2026101 kr6 kr (6%)
10. jan. 2026107 kr1 kr (1%)
8. jan. 2026108 kr7 kr (7%)
17. dec. 2025101 kr4 kr (4%)
16. dec. 2025105 kr1 kr (1%)
14. dec. 2025106 kr1 kr (1%)
12. dec. 2025107 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret