Gå til hovedindhold

Solar Plus Sikkerhedsafbryder 40A 3P+H+J Grå med sort aflåselig greb 4xM32+2xM16 15kW IP65, max. 2,5-16mm²

Solar PlusEludstyrEAN: 5705151002556
Pris fra 637 krtil 741 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 104 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 632 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Sikkerhedsafbryder 40A 3P+H+J Grå med sort aflåselig greb 4xM32+2xM16 15kW IP65, max. 2,5-16mm² og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 637 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sikkerhedsafbryder 40A 3P+H+J Grå med sort aflåselig greb 4xM32+2xM16 15kW IP65, max. 2,5-16mm²
637 kr
Til butik
Sikkerhedsafbryder 40A 3P+H+J Grå med sort aflåselig greb 4xM32+2xM16 15kW IP65, max. 2,5-16mm² billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Stærkstrøms artikler
Farve: 1
Artikel nr.: 307110
EAN: 5705151002556
Varenr.: 3333215
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rep.Adsk 40Ah/M32/M16 3P+H+J
670,46 kr
Til butik
Rep.Adsk 40Ah/M32/M16 3P+H+J billede

Produktinformation

Aflåseligt sort greb, 3P+H+PE, IP65, klemmer max. 2,5-16 mm² Cu, forskuninger 4xM32+2xM16 Sikkerhedsafbryder 40A 3P+H+J Grå med sort aflåselig greb 4xM32+2xM16 15kW IP65, max. 2,5-16mm² Søgetermer: 0818100257 - 307110 - 0818100257 - 5705151002556

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 5705151002556
Varenr.: 8975469969745
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rep.adsk 40ah/m32/m16 3p+h+j
692,5 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sikkerhedsafbryder 40a 15kw 3p+h+j, M/hjælpek.
741 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sikkerhedsafbryder 40A 3P+H+J Grå med sort aflåselig greb 4xM32+2xM16 15kW IP65, max. 2,5-16mm² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sikkerhedsafbryder 40A 3P+H+J Grå med sort aflåselig greb 4xM32+2xM16 15kW IP65, max. 2,5-16mm² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK637 kr676 krKøb
2Billigelogvvs.dk670,46 kr670,46 krKøb
3MaintainIt692,5 kr692,5 krKøb
4Elvvs.dk741 kr741 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sikkerhedsafbryder 40A 3P+H+J Grå med sort aflåselig greb 4xM32+2xM16 15kW IP65, max. 2,5-16mm²

PriceData har fulgt prisen på Sikkerhedsafbryder 40A 3P+H+J Grå med sort aflåselig greb 4xM32+2xM16 15kW IP65, max. 2,5-16mm² i 182 dage. Laveste pris i perioden er 632 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 770 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 667 kr.

Den nuværende pris på 637 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Sikkerhedsafbryder 40A 3P+H+J Grå med sort aflåselig greb 4xM32+2xM16 15kW IP65, max. 2,5-16mm². Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Sikkerhedsafbryder 40A 3P+H+J Grå med sort aflåselig greb 4xM32+2xM16 15kW IP65, max. 2,5-16mm² de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026637 kr1 kr (0%)
2. maj 2026636 kr
1. maj 2026636,69 kr
26. apr. 2026636 kr
21. apr. 2026636,69 kr
10. apr. 2026636 kr4 kr (1%)
25. mar. 2026632 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026633 kr1 kr (0%)
17. mar. 2026634 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026635 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret