Gå til hovedindhold

F - TRONIC GMBH Signal-pudsdæksel for dåser Ø 68 mm HF let at finde, type E120 - (50 stk.)

F - TRONIC GMBHRammer & TangenterEAN: 4034338512016
Pris fra 1,42 krtil 71 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 69,58 kr (98% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1,39 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Signal-pudsdæksel for dåser Ø 68 mm HF let at finde, type E120 - (50 stk.) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1.42 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Signaldæksel For Eurodåser Ø 68 Mm
1,42 kr
Til butik
Signaldæksel For Eurodåser Ø 68 Mm billede

Produktinformation

Signaldæksel for dåser med en skrueafstand på 60 mm. Gør dåsen let at finde under puds- eller maling og beskytter skruer og indmad. Rød. Signaldæksel for indmuringsdåser Ø68. Gør dåsen let at finde under puds- eller maling og beskytter indmad. Rød. Søgete...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 4034338512016
Varenr.: 8975478391121
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Signaldæksel for eurodåser ø 68 mm
1,44 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Signal-pudsdksel til dser, 68 mm, HF, let at finde, type E121
2,2 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SIGNALDÆKSEL FOR EURODÅSER Ø 68 MM
2,2 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Signal-pudsdæksel for dåser Ø 68 mm HF let at finde, type E120 - (50 stk.)
71 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Signal-pudsdæksel for dåser Ø 68 mm HF let at finde, type E120 - (50 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Signal-pudsdæksel for dåser Ø 68 mm HF let at finde, type E120 - (50 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk1,42 kr1,42 krKøb
2MaintainIt1,44 kr1,44 krKøb
3WATTOO.DK2,2 kr2,2 krKøb
4EL-GROSSISTEN2,2 kr2,2 krKøb
5CS MEGASTORE DK71 kr110 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Signal-pudsdæksel for dåser Ø 68 mm HF let at finde, type E120 - (50 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Signal-pudsdæksel for dåser Ø 68 mm HF let at finde, type E120 - (50 stk.) i 171 dage. Laveste pris i perioden er 1,31 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 63 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5 kr.

Den nuværende pris på 1,42 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Signal-pudsdæksel for dåser Ø 68 mm HF let at finde, type E120 - (50 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Signal-pudsdæksel for dåser Ø 68 mm HF let at finde, type E120 - (50 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261,42 kr
19. maj 20261,44 kr
18. apr. 20261,42 kr
14. apr. 20261,39 kr
13. apr. 20261,44 kr
5. apr. 20261,39 kr
19. feb. 20261,31 kr
18. feb. 20261,38 kr
17. feb. 20261,6 kr
10. feb. 20261,38 kr1,12 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret