Gå til hovedindhold

SIGMA Sport Sigma ROX 11.1 EVO Basic Cykel-GPS Cykler GPS, GLONASS, Stænkvandsbeskyttet

SIGMA SportCykelcomputereEAN: 4016224010301
Pris fra 1.199 krtil 1.847 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 648 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.189 kr 10. maj

Sammenlign priser på Sigma ROX 11.1 EVO Basic Cykel-GPS Cykler GPS, GLONASS, Stænkvandsbeskyttet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1199 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Sigma ROX 11.1 Evo - Cykelcomputer med GPS - Sort
1.199 kr
Til butik
Sigma ROX 11.1 Evo - Cykelcomputer med GPS - Sort billede

Produktinformation

ROX 11.1 Evo cykelcomputeren fra Sigma er en lille og kompakt cykelcomputer med GPS, som giver nem og hurtig adgang til de mere end 150 funktioner ...

Produktspecifikationer

Mærke: Sigma Sport
Kategori: Cykelcomputere
EAN: 4016224010301
Varenr.: 4016224010301
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Computer Rox 11.1 Evo Black - Cykelcomputer
1.809,95 kr
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Computer Rox 11.1 Evo Black - Cykelcomputer
1.809,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sigma ROX 11.1 EVO Basic Cykel-GPS Cykler GPS, GLONASS, Stænkvandsbeskyttet
1.847 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sigma ROX 11.1 EVO Basic Cykel-GPS Cykler GPS, GLONASS, Stænkvandsbeskyttet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sigma ROX 11.1 EVO Basic Cykel-GPS Cykler GPS, GLONASS, Stænkvandsbeskyttet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk1.199 kr1.199 krKøb
2MAXiPRO1.809,95 kr1.809,95 krKøb
3Bikepack.dk1.809,95 kr1.809,95 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.847 kr1.847 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sigma ROX 11.1 EVO Basic Cykel-GPS Cykler GPS, GLONASS, Stænkvandsbeskyttet

PriceData har fulgt prisen på Sigma ROX 11.1 EVO Basic Cykel-GPS Cykler GPS, GLONASS, Stænkvandsbeskyttet i 160 dage. Laveste pris i perioden er 1.186 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.306 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.238 kr.

Den nuværende pris på 1.199 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Sigma ROX 11.1 EVO Basic Cykel-GPS Cykler GPS, GLONASS, Stænkvandsbeskyttet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Sigma ROX 11.1 EVO Basic Cykel-GPS Cykler GPS, GLONASS, Stænkvandsbeskyttet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 20261.199 kr10 kr (1%)
10. maj 20261.189 kr117 kr (9%)
8. maj 20261.306 kr117 kr (10%)
5. maj 20261.189 kr100 kr (8%)
4. maj 20261.289 kr100 kr (8%)
24. apr. 20261.189 kr23 kr (2%)
23. apr. 20261.212 kr23 kr (2%)
18. apr. 20261.189 kr10 kr (1%)
9. apr. 20261.199 kr90 kr (7%)
8. apr. 20261.289 kr90 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret