Gå til hovedindhold

Siemens kombiafbryder, 1 Polet + N, 10A, C karakteristik, 30mA, 6kA, Klasse A Hpfi relæ

SiemensEludstyrEAN: 4001869306797
Pris fra 290 krtil 559 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 269 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Siemens kombiafbryder, 1 Polet + N, 10A, C karakteristik, 30mA, 6kA, Klasse A Hpfi relæ og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 290 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
KOMBIAFBR HPFI C 10A 1P+N 6KA
290 kr
Til butik
KOMBIAFBR HPFI C 10A 1P+N 6KA billede

Produktspecifikationer

Mærke: Siemens
Kategori: WATTOO.DK Elartikler Tavlemateriel Kombiafbryder (RCBO)
EAN: 4001869306797
Varenr.: 2622311683
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Siemens 5SU1356-7KK10
323 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Siemens kombiafbryder, 1 Polet + N, 10A, C karakteristik, 30mA, 6kA, Klasse A Hpfi relæ
436 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Siemens S5U HPFI kombiafbryder C 1P+N, 10A
529 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Siemens S5U HPFI kombiafbryder C 1P+N på 10A
529 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Siemens Kombiafbryder type a 30ma 6ka 1 polet + nul c 10a
529 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Siemens S5U HPFI kombiafbryder C 1P+N, 10A
539 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Siemens S5U HPFI kombiafbryder C 1P+N på 10A
559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Siemens kombiafbryder, 1 Polet + N, 10A, C karakteristik, 30mA, 6kA, Klasse A Hpfi relæ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Siemens kombiafbryder, 1 Polet + N, 10A, C karakteristik, 30mA, 6kA, Klasse A Hpfi relæ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK290 kr290 krKøb
2CS MEGASTORE DK323 kr362 krKøb
3Elvvs.dk436 kr436 krKøb
4Greenline529 kr529 krKøb
5LavprisEl529 kr529 krKøb
6Proshop DK529 kr568 krKøb
7BilligVVS DK539 kr539 krKøb
8LavprisVVS559 kr559 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Siemens kombiafbryder, 1 Polet + N, 10A, C karakteristik, 30mA, 6kA, Klasse A Hpfi relæ

PriceData har fulgt prisen på Siemens kombiafbryder, 1 Polet + N, 10A, C karakteristik, 30mA, 6kA, Klasse A Hpfi relæ i 148 dage. Laveste pris i perioden er 290 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 555 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 483 kr.

Den nuværende pris på 290 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 38% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Siemens kombiafbryder, 1 Polet + N, 10A, C karakteristik, 30mA, 6kA, Klasse A Hpfi relæ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Siemens kombiafbryder, 1 Polet + N, 10A, C karakteristik, 30mA, 6kA, Klasse A Hpfi relæ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026290 kr239 kr (45%)
9. maj 2026529 kr64 kr (14%)
6. maj 2026465 kr73 kr (14%)
24. apr. 2026538 kr17 kr (3%)
23. apr. 2026555 kr17 kr (3%)
25. mar. 2026538 kr63 kr (13%)
9. mar. 2026475 kr63 kr (12%)
8. mar. 2026538 kr63 kr (13%)
25. feb. 2026475 kr16 kr (3%)
8. jan. 2026459 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret