Gå til hovedindhold

Siemens iQ100 ET645HE17 - Keramisk kogeplade - 4 plader - Niche - bredde: 56 cm - dybde: 49 cm - med rustfri stålbeklædning - sort/rustfri stål

SiemensKogepladerEAN: 4242003614624
Pris fra 2.603 krtil 4.699 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.096 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Siemens iQ100 ET645HE17 - Keramisk kogeplade - 4 plader - Niche - bredde: 56 cm - dybde: 49 cm - med rustfri stålbeklædning - sort/rustfri stål og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2603 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Siemens iQ100 ET645HE17 Keramisk kogeplade
2.603 kr
Til butik
Siemens iQ100 ET645HE17 Keramisk kogeplade billede

Produktinformation

Siemens iQ100 ET645HE17 - Keramisk kogeplade - 4 plader - Niche - bredde: 56 cm - dybde: 49 cm - med rustfrit stål-pynt - sort/rustfrit stål

Produktspecifikationer

Mærke: Siemens
Artikel nr.: ET645HE17
EAN: 4242003614624
Varenr.: 987697637
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Siemens iQ100 ET645HE17 - Keramisk kogeplade - 4 plader - Niche - bredde: 56 cm - dybde: 49 cm - med rustfri stålbeklædning - sort/rustfri stål
2.882 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Siemens ET645HE17 - Glaskeramisk kogeplade
4.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Siemens iQ100 ET645HE17 - Keramisk kogeplade - 4 plader - Niche - bredde: 56 cm - dybde: 49 cm - med rustfri stålbeklædning - sort/rustfri stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Siemens iQ100 ET645HE17 - Keramisk kogeplade - 4 plader - Niche - bredde: 56 cm - dybde: 49 cm - med rustfri stålbeklædning - sort/rustfri stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.603 kr2.603 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.882 kr3.081 krKøb
3Homeshop DK4.699 kr4.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Siemens iQ100 ET645HE17 - Keramisk kogeplade - 4 plader - Niche - bredde: 56 cm - dybde: 49 cm - med rustfri stålbeklædning - sort/rustfri stål

PriceData har fulgt prisen på Siemens iQ100 ET645HE17 - Keramisk kogeplade - 4 plader - Niche - bredde: 56 cm - dybde: 49 cm - med rustfri stålbeklædning - sort/rustfri stål i 184 dage. Laveste pris i perioden er 2.582,43 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 4.146 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.034 kr.

Den nuværende pris på 2.603 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Siemens iQ100 ET645HE17 - Keramisk kogeplade - 4 plader - Niche - bredde: 56 cm - dybde: 49 cm - med rustfri stålbeklædning - sort/rustfri stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Siemens iQ100 ET645HE17 - Keramisk kogeplade - 4 plader - Niche - bredde: 56 cm - dybde: 49 cm - med rustfri stålbeklædning - sort/rustfri stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.603 kr65 kr (2%)
1. maj 20262.668 kr65 kr (2%)
27. apr. 20262.603 kr309 kr (11%)
13. apr. 20262.912 kr349 kr (11%)
10. apr. 20263.261 kr382 kr (13%)
2. apr. 20262.879 kr349 kr (11%)
29. mar. 20263.228 kr316 kr (11%)
17. mar. 20262.912 kr54 kr (2%)
13. mar. 20262.858 kr200 kr (7%)
10. mar. 20263.058 kr200 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret