Gå til hovedindhold

Cablofil Sidelaske ED 275-E galv. 4x275mm f/gitterbakke

CablofilEludstyrEAN: 3599075582216
Pris fra 21 krtil 37 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 20,74 kr 7. maj

Sammenlign priser på Sidelaske ED 275-E galv. 4x275mm f/gitterbakke og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Sidelaske ED 275-E galv. 4x275mm f/gitterbakke
21 kr
Til butik
Sidelaske ED 275-E galv. 4x275mm f/gitterbakke billede

Produktinformation

Galvaniseret laske 275 mm. Fastgøres på gitterbakke med spændebeslag type CGB-E.

Produktspecifikationer

Mærke: Legrand
Kategori: Cablofil gitterbakker
EAN: 3599075582216
Varenr.: 21198
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LASKE ED 275-E
22,49 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Forlængerlaske ED 275-E
37 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sidelaske ED 275-E galv. 4x275mm f/gitterbakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sidelaske ED 275-E galv. 4x275mm f/gitterbakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk21 kr21 krKøb
2EL-GROSSISTEN22,49 kr22,49 krKøb
3CS MEGASTORE DK37 kr76 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sidelaske ED 275-E galv. 4x275mm f/gitterbakke

PriceData har fulgt prisen på Sidelaske ED 275-E galv. 4x275mm f/gitterbakke i 173 dage. Laveste pris i perioden er 20,74 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 30,64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 24 kr.

Den nuværende pris på 21 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Sidelaske ED 275-E galv. 4x275mm f/gitterbakke. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Sidelaske ED 275-E galv. 4x275mm f/gitterbakke de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202621 kr1,49 kr (7%)
9. maj 202622,49 kr1,75 kr (8%)
7. maj 202620,74 kr1,26 kr (6%)
6. maj 202622 kr1,26 kr (6%)
21. mar. 202620,74 kr1,26 kr (6%)
20. mar. 202622 kr1,26 kr (6%)
17. mar. 202620,74 kr1,26 kr (6%)
16. mar. 202622 kr1,26 kr (6%)
4. mar. 202620,74 kr2,26 kr (10%)
3. mar. 202623 kr2,26 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret