Gå til hovedindhold

Boligcenter Sideboard Med Skuffe Sort 60 X 30 X 70 Cm Konstrueret Træ

BoligcenterSkabe og opbevaringEAN: 8721158724939
Pris fra 589 krtil 1.099 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 510 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sideboard Med Skuffe Sort 60 X 30 X 70 Cm Konstrueret Træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 589 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sidebord med skuffe Sort 60 x 30 x 70 cm Konstrueret træ
-17%589 kr
Før 712 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord med skuffe Sort 60 x 30 x 70 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette sideboard er et stilfuldt og praktisk møbel til ethvert rum. Det har moderne, rene linjer og et minimalistisk design, så det passer ind i mange forskellige indretningsstile, om det er moderne eller traditionelt. Det er designet til at imponere, da det tilbyder masser af opbevaring og holder styr på tingene, hvilket er perfekt til stuer, spisestuer eller gange. Den rektangulære form skaber balance, så det er nemt at placere mod vægge eller bruge som rumdeler. Med sine rummelige rum og overflade i konstrueret træ kombinerer dette sideboard stil og funktionalitet og giver en praktisk løsning til dem, der vil holde orden uden at gå på kompromis med designet. Komposition af konstrueret træ Dette sideboard er lavet af højkvalitets konstrueret træ, så det er robust og kan tåle daglig brug uden at miste sit flotte udseende. Det er holdbart og nemt at rengøre.Rigelig opbevaringskapacitet Med sine rummelige skuffer og hylder har dette sideboard masser af plads til dine ting. Uanset om det er spisestel, bøger eller dekoration, holder det orden og gør det nemt at finde det, du har brug for.Stilfuld moderne styling Den stilrene sorte finish og den enkle form giver det et moderne look, der passer perfekt ind i moderne indretning. Dens subtile elegance matcher forskellige farver og møbelarrangementer og gør dine boligområder mere indbydende.Funktionel brugervenlighed Hver del af sideboardet er valgt til nem brug. Skufferne og dørene fungerer fejlfrit, så det er nemt at få fat i dine opbevarede ting, hvilket gør det til en brugervenlig oplevelse.Nem vedligeholdelse At holde dette sideboard flot er en leg. En hurtig støvsugning og lidt tør rengøring er alt, hvad der skal til for at holde det i topform, hvilket gør det stressfrit at eje. Farve: SortMateriale: Konstrueret træMed skuffeForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Skab

Produktspecifikationer

Kategori: Skænke
Vægt: 19.8g
EAN: 8721158724939
Varenr.: 1580944
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sidebord med skuffe Sort 60 x 30 x 70 cm Konstrueret træ
-17%610 kr
Før 732 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord med skuffe Sort 60 x 30 x 70 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette sideboard er et stilfuldt og praktisk møbel til ethvert rum. Det har moderne, rene linjer og et minimalistisk design, så det passer ind i mange forskellige indretningsstile, om det er moderne eller traditionelt. Det er designet til at imponere, da det tilbyder masser af opbevaring og holder styr på tingene, hvilket er perfekt til stuer, spisestuer eller gange. Den rektangulære form skaber balance, så det er nemt at placere mod vægge eller bruge som rumdeler. Med sine rummelige rum og overflade i konstrueret træ kombinerer dette sideboard stil og funktionalitet og giver en praktisk løsning til dem, der vil holde orden uden at gå på kompromis med designet. Komposition af konstrueret træ Dette sideboard er lavet af højkvalitets konstrueret træ, så det er robust og kan tåle daglig brug uden at miste sit flotte udseende. Det er holdbart og nemt at rengøre.Rigelig opbevaringskapacitet Med sine rummelige skuffer og hylder har dette sideboard masser af plads til dine ting. Uanset om det er spisestel, bøger eller dekoration, holder det orden og gør det nemt at finde det, du har brug for.Stilfuld moderne styling Den stilrene sorte finish og den enkle form giver det et moderne look, der passer perfekt ind i moderne indretning. Dens subtile elegance matcher forskellige farver og møbelarrangementer og gør dine boligområder mere indbydende.Funktionel brugervenlighed Hver del af sideboardet er valgt til nem brug. Skufferne og dørene fungerer fejlfrit, så det er nemt at få fat i dine opbevarede ting, hvilket gør det til en brugervenlig oplevelse.Nem vedligeholdelse At holde dette sideboard flot er en leg. En hurtig støvsugning og lidt tør rengøring er alt, hvad der skal til for at holde det i topform, hvilket gør det stressfrit at eje. Farve: SortMateriale: Konstrueret træMed skuffeForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Skab...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skænke
Størrelse: 60 x 30 x 70 cm
Vægt: 19.8g
EAN: 8721158724939
Varenr.: 1580944
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sidebord med skuffe Sort 60 x 30 x 70 cm Konstrueret træ
-17%610 kr
Før 732 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord med skuffe Sort 60 x 30 x 70 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skænke
Størrelse: 60 x 30 x 70 cm
Vægt: 19.8g
EAN: 8721158724939
Varenr.: 1580944
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sideboard Med Skuffe Sort 60 X 30 X 70 Cm Konstrueret Træ
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sideboard Med Skuffe Sort 60 X 30 X 70 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sideboard Med Skuffe Sort 60 X 30 X 70 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK589 kr589 krKøb
2Livera DK610 kr679 krKøb
3Vivas DK610 kr679 krKøb
4BoligRetning1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sideboard Med Skuffe Sort 60 X 30 X 70 Cm Konstrueret Træ

PriceData har fulgt prisen på Sideboard Med Skuffe Sort 60 X 30 X 70 Cm Konstrueret Træ i 172 dage. Laveste pris i perioden er 519 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 1.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 588 kr.

Den nuværende pris på 589 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Sideboard Med Skuffe Sort 60 X 30 X 70 Cm Konstrueret Træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Sideboard Med Skuffe Sort 60 X 30 X 70 Cm Konstrueret Træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026589 kr510 kr (46%)
28. maj 20261.099 kr490 kr (80%)
27. maj 2026609 kr20 kr (3%)
5. maj 2026589 kr40 kr (7%)
4. feb. 2026549 kr20 kr (4%)
2. feb. 2026529 kr20 kr (4%)
1. feb. 2026549 kr20 kr (4%)
31. jan. 2026529 kr20 kr (4%)
29. jan. 2026549 kr20 kr (4%)
28. jan. 2026529 kr20 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret