Gå til hovedindhold

Boligcenter Sideboard Flerfarvet 40 X 35 X 45 Cm Massivt Akacietræ

BoligcenterSkabe og opbevaringEAN: 8721158376114
Pris fra 589 krtil 799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sideboard Flerfarvet 40 X 35 X 45 Cm Massivt Akacietræ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 589 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sidebord Flerfarvet 40 x 35 x 45 cm Massivt akacietræ
-44%589 kr
Før 1.055 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord Flerfarvet 40 x 35 x 45 cm Massivt akacietræ billede

Produktinformation

Dette Bohemian Solid Mango Wood Opbevaringskab fanger virkelig blikket med sine sjove geometriske mønstre og solide design. Det er et topvalg til opbevaring i moderne hjem. Lavet af solid mango træ, kombinerer dette skab brugbarhed med godt udseende og tilføjer en charmerende vibe, uanset om det er i loungen eller soveværelset, og passer perfekt til enhver indretningsstil. Geometriske Mønstre: Skabet har flotte geometriske designs, der virkelig afspejler en afslappet bohemestil, så det er ikke bare praktisk, men også et lækkert dekorationsstykke.Solid Konstruktion: Lavet i slidstærkt mango træ, er dette skab bygget til at holde, så du kan bruge det i mange år fremover.Stort Inderum: Med masser af pladser er der rigeligt til at holde alt dit grej organiseret, fra bøger til tæpper, så dit rum forbliver pænt og ryddeligt.Alsidig Placering: Perfekt til alle rum, kan dette opbevaringsskab lyse din stue op med sin kunstneriske flair eller se fab ud i dit soveværelse. Den passer ind i alle stilarter.Nem Vedligeholdelse: Den smidige overflade gør rengøringen hurtig og nem - bare giv det et hurtigt wipe med en tør klud for at holde det pænt uden besvær med hårde kemikalier. Farve: FlerfarvetMateriale: Massivt akacietræSamlede dimensioner: 40 x 35 x 45 CM (L x B x H)Leveringsindhold:1 x Skab...

Produktspecifikationer

Kategori: Skænke
Vægt: 11.75g
EAN: 8721158376114
Varenr.: 1579869
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sidebord Flerfarvet 40 x 35 x 45 cm Massivt akacietræ
-43%609 kr
Før 1.075 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord Flerfarvet 40 x 35 x 45 cm Massivt akacietræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skænke
Størrelse: 40 x 35 x 45 cm
Vægt: 11.75g
EAN: 8721158376114
Varenr.: 1579869
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sidebord Flerfarvet 40 x 35 x 45 cm Massivt akacietræ
-43%609 kr
Før 1.075 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sidebord Flerfarvet 40 x 35 x 45 cm Massivt akacietræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skænke
Størrelse: 40 x 35 x 45 cm
Vægt: 11.75g
EAN: 8721158376114
Varenr.: 1579869
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sideboard Flerfarvet 40 X 35 X 45 Cm Massivt Akacietræ
-24%799 kr
Før 1.049 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sideboard Flerfarvet 40 X 35 X 45 Cm Massivt Akacietræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sideboard Flerfarvet 40 X 35 X 45 Cm Massivt Akacietræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK589 kr589 krKøb
2Livera DK609 kr678 krKøb
3Vivas DK609 kr678 krKøb
4BoligRetning799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sideboard Flerfarvet 40 X 35 X 45 Cm Massivt Akacietræ

PriceData har fulgt prisen på Sideboard Flerfarvet 40 X 35 X 45 Cm Massivt Akacietræ i 143 dage. Laveste pris i perioden er 559 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 639 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 593 kr.

Den nuværende pris på 589 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Sideboard Flerfarvet 40 X 35 X 45 Cm Massivt Akacietræ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Sideboard Flerfarvet 40 X 35 X 45 Cm Massivt Akacietræ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026589 kr50 kr (8%)
4. feb. 2026639 kr80 kr (14%)
2. feb. 2026559 kr80 kr (13%)
1. feb. 2026639 kr80 kr (14%)
31. jan. 2026559 kr80 kr (13%)
29. jan. 2026639 kr80 kr (14%)
28. jan. 2026559 kr31 kr (5%)
22. jan. 2026590 kr31 kr (6%)
20. jan. 2026559 kr80 kr (13%)
19. jan. 2026639 kr49 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret