Gå til hovedindhold

Shu Uemura Art Of Hair Yubi Blonde Full Replenishing Conditioner

Shu UemuraShampoo og balsamEAN: 3474636956043
Pris fra 437 krtil 480 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 389 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Shu Uemura Art Of Hair Yubi Blonde Full Replenishing Conditioner og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 437 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Shu Uemura Art Of Hair Yubi Blonde Full Replenishing Conditioner
437 kr
Til butik
Shu Uemura Art Of Hair Yubi Blonde Full Replenishing Conditioner billede

Produktinformation

Shu Uemura Art Of Hair Yubi Blonde Full Replenishing Conditioner er en balsam fyldt med hvid pæonekstrakt, der intensivt plejer håret fra rod til spids.

Produktspecifikationer

Mærke: Shu Uemura
Kategori: Balsam
Artikel nr.: UDK03871
EAN: 3474636956043
Varenr.: 3216834
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shu Uemura Yubi Blonde Full Replenishing Conditioner (250ml)
437 kr
Til butik
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Shu Uemura Ybi Blonde Full Replenishing Conditioner 250ml
-1%449,31 kr
Før 455 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shu Uemura Ybi Blonde Full Replenishing Conditioner 250ml billede

Produktinformation

Oplev den ultimative pleje til blondt hår med Shu Uemura Ybi Blonde Full Replenishing Conditioner 250ml. Denne luksuriøse balsam er specielt udviklet til at nære, fugte og genoprette blondt og bleget hår. Formuleret med hvid te-ekstrakt og acai-ekstrakt,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hårpleje
EAN: 3474636956043
Varenr.: 4932
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Shu Uemura Yubi Blonde Full Replenishing Conditioner 250 ml
480 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shu Uemura Art Of Hair Yubi Blonde Full Replenishing Conditioner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shu Uemura Art Of Hair Yubi Blonde Full Replenishing Conditioner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK437 kr437 krKøb
2Bangerhead DK437 kr437 krKøb
3I Love Shampoo449,31 kr449,31 krKøb
4Lyko DK480 kr480 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shu Uemura Art Of Hair Yubi Blonde Full Replenishing Conditioner

PriceData har fulgt prisen på Shu Uemura Art Of Hair Yubi Blonde Full Replenishing Conditioner i 177 dage. Laveste pris i perioden er 301,35 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 439 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 370 kr.

Den nuværende pris på 437 kr er 18% over normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Shu Uemura Art Of Hair Yubi Blonde Full Replenishing Conditioner. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Shu Uemura Art Of Hair Yubi Blonde Full Replenishing Conditioner de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026437 kr48 kr (12%)
22. apr. 2026389 kr48 kr (11%)
21. apr. 2026437 kr48 kr (12%)
9. apr. 2026389 kr48 kr (11%)
30. mar. 2026437 kr48 kr (12%)
24. mar. 2026389 kr48 kr (11%)
9. feb. 2026437 kr2 kr (0%)
2. jan. 2026439 kr50 kr (13%)
21. dec. 2025389 kr87,65 kr (29%)
19. dec. 2025301,35 kr87,65 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret