Gå til hovedindhold

Shu Uemura Art Of Hair Yubi Blonde Anti-Brass Purple Shampoo 300

Shu UemuraShampoo og balsamEAN: 3474636956104
Pris fra 350,56 krtil 394 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 43,44 kr (11% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 319 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Shu Uemura Art Of Hair Yubi Blonde Anti-Brass Purple Shampoo 300 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 350.56 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Shu Uemura Ybi Blonde Anti-Brass Purple Shampoo 300ml
-1%350,56 kr
Før 355 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shu Uemura Ybi Blonde Anti-Brass Purple Shampoo 300ml billede

Produktinformation

Oplev den ultimative pleje til dit blonde hår med Shu Uemura Ybi Blonde Anti-Brass Purple Shampoo 300ml. Denne shampoo er specielt udviklet til at bekæmpe uønskede gule og messingfarvede toner, hvilket efterlader håret med en smuk, kold blond nuance. Form...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hårpleje
EAN: 3474636956104
Varenr.: 4930
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shu Uemura Yubi Blonde Anti-Brass Purple Shampoo (300ml)
357 kr
Til butik
Shu Uemura Yubi Blonde Anti-Brass Purple Shampoo (300ml) billede

Produktinformation

Yūbi Blonde Anti-Brass Purple Shampoo, som indeholder japansk pigment-teknologi, er beriget med ekstrakt fra hvid pæon. Denne shampoo modvirker uønskede varme toner for en langvarig kold blond nuance. Den renser skånsom og tilføjer naturlig glød til håret.

Produktspecifikationer

Mærke: Shu Uemura
Kategori: Sølvshampoo
Vægt: 360g
Artikel nr.: UDK03872
EAN: 3474636956104
Varenr.: B065431
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Shu Uemura Art Of Hair Yubi Blonde Anti-Brass Purple Shampoo 300
373 kr
Til butik
Shu Uemura Art Of Hair Yubi Blonde Anti-Brass Purple Shampoo 300 billede

Produktinformation

Shu Uemura Art Of Hair Yubi Blonde Anti-Brass Purple Shampoo er beriget med japansk pigmentteknologi og fyldt med hvid pæonekstrakt, der modvirker uønskede varme undertoner for en kold, blond farve der varer længere.

Produktspecifikationer

Mærke: Shu Uemura
Kategori: Shampoo
Artikel nr.: UDK04674
EAN: 3474636956104
Varenr.: 3216833
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Shu Uemura Yubi Blonde Anti-Brass Purple Shampoo 300 ml
385 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Shu Uemura Yubi Blonde Anti-Brass Purple Shampoo 300 ml
394 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shu Uemura Art Of Hair Yubi Blonde Anti-Brass Purple Shampoo 300 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shu Uemura Art Of Hair Yubi Blonde Anti-Brass Purple Shampoo 300 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1I Love Shampoo350,56 kr350,56 krKøb
2Bangerhead DK357 kr357 krKøb
3Cocopanda DK373 kr373 krKøb
4Beautycos DK385 kr414 krKøb
5Lyko DK394 kr394 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shu Uemura Art Of Hair Yubi Blonde Anti-Brass Purple Shampoo 300

PriceData har fulgt prisen på Shu Uemura Art Of Hair Yubi Blonde Anti-Brass Purple Shampoo 300 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 288,7 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 357 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 340 kr.

Den nuværende pris på 350,56 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Shu Uemura Art Of Hair Yubi Blonde Anti-Brass Purple Shampoo 300. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Shu Uemura Art Of Hair Yubi Blonde Anti-Brass Purple Shampoo 300 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026350,56 kr1,56 kr (0%)
30. maj 2026349 kr1,56 kr (0%)
26. maj 2026350,56 kr1,56 kr (0%)
25. maj 2026349 kr1,56 kr (0%)
14. maj 2026350,56 kr6,44 kr (2%)
13. maj 2026357 kr6,44 kr (2%)
2. maj 2026350,56 kr21,56 kr (7%)
22. apr. 2026329 kr21,56 kr (6%)
21. apr. 2026350,56 kr21,56 kr (7%)
9. apr. 2026329 kr21,56 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret