Gå til hovedindhold

SHOKZ OpenRun Pro 2 - Hovedtelefoner med mik. - åbent øre - bag nakken-montering - Bluetooth - trådløs - orange

ShokzElektronikEAN: 0810092678939
Pris fra 1.198,99 krtil 1.599 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 400,01 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.181 kr 1. maj

Sammenlign priser på SHOKZ OpenRun Pro 2 - Hovedtelefoner med mik. - åbent øre - bag nakken-montering - Bluetooth - trådløs - orange og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1198.99 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Shokz Openrun Pro 2 Hovedtelefoner - Ergonomisk, Vandafvisende, 12 timers Batteri
-20%1.198,99 kr
Før 1.490 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shokz Openrun Pro 2 Hovedtelefoner - Ergonomisk, Vandafvisende, 12 timers Batteri billede

Produktinformation

Shokz OpenRun Pro 2 er den nyeste topmodel i Shokz' sortiment af avancerede høretelefoner, designet til at levere en enestående lydoplevelse. Med den innovative DualPitch™-teknologi kombinerer OpenRun Pro 2 bone conduction og air conduction for at skabe en klar og kraftfuld lyd, der balancerer præcise mellemtoner og dyb bas. Den ergonomiske konstruktion sikrer en sikker og behagelig pasform, selv under intense træningspas, takket være en vægtoptimeret unibody-ramme og Ni-Ti-legeringshuskablet, der reducerer klemmeeffekten med 16% i forhold til tidligere modeller. Med IP55-vandmodstand er OpenRun Pro 2 skabt til at modstå regn, sved og sprøjt, hvilket gør den ideel til udendørs træning i alle vejrforhold. AI-drevet støjreduktion sikrer krystalklare opkald, mens den forbedrede batterilevetid giver op til 12 timers uafbrudt lydafspilning.

Produktspecifikationer

Mærke: Shokz
Kategori: hovedtelefoner og lyd
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 0810092678939
Varenr.: 272942
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SHOKZ OpenRun Pro 2 Trådløs Hovedtelefoner Orange
1.237 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SHOKZ OpenRun Pro 2 - Hovedtelefoner med mik. - åbent øre - bag nakken-montering - Bluetooth - trådløs - orange
1.251 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse knoglelednings-hovedtelefoner SHOKZ OpenRun Pro 2 - orange
-19%1.369 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse knoglelednings-hovedtelefoner SHOKZ OpenRun Pro 2 - orange
-19%1.389 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SHOKZ OpenRun Pro 2 Trådløs Hovedtelefoner Orange
1.539 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shokz OpenRun Pro2 Orange
1.590 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
SHOKZ OpenRun Pro2 trådløse hovedtelefoner (orange)
1.590 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Shokz Openrun Pro2 Stereo Orange
1.599 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Shokz OpenRun Pro2 - Orange
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SHOKZ OpenRun Pro 2 - Hovedtelefoner med mik. - åbent øre - bag nakken-montering - Bluetooth - trådløs - orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SHOKZ OpenRun Pro 2 - Hovedtelefoner med mik. - åbent øre - bag nakken-montering - Bluetooth - trådløs - orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Løbeshop DK1.198,99 kr1.198,99 krKøb
2CompuMail DK1.237 kr1.237 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.251 kr1.251 krKøb
4Boligcenter DK1.369 kr1.369 krKøb
5Vivas DK1.389 kr1.468 krKøb
6Ultrashop1.539 kr1.539 krKøb
7Proshop DK1.590 kr1.590 krKøb
8Komplett DK1.590 kr1.590 krKøb
9Dustin DK1.599 kr1.685,25 krKøb
10Teknikproffset DK1.599 kr1.648 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SHOKZ OpenRun Pro 2 - Hovedtelefoner med mik. - åbent øre - bag nakken-montering - Bluetooth - trådløs - orange

PriceData har fulgt prisen på SHOKZ OpenRun Pro 2 - Hovedtelefoner med mik. - åbent øre - bag nakken-montering - Bluetooth - trådløs - orange i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.181 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 1.307 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.249 kr.

Den nuværende pris på 1.198,99 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for SHOKZ OpenRun Pro 2 - Hovedtelefoner med mik. - åbent øre - bag nakken-montering - Bluetooth - trådløs - orange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for SHOKZ OpenRun Pro 2 - Hovedtelefoner med mik. - åbent øre - bag nakken-montering - Bluetooth - trådløs - orange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.198,99 kr46,01 kr (4%)
22. maj 20261.245 kr8 kr (1%)
18. maj 20261.237 kr24 kr (2%)
16. maj 20261.213 kr8 kr (1%)
15. maj 20261.205 kr8 kr (1%)
13. maj 20261.213 kr8 kr (1%)
12. maj 20261.221 kr8 kr (1%)
11. maj 20261.213 kr24 kr (2%)
3. maj 20261.237 kr56 kr (5%)
1. maj 20261.181 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret