Gå til hovedindhold

SHOKZ OpenFit Air Headset Trådløs Ørekrog Opkald/Musik/Sport/Hverdag Bluetooth Sort

ShokzElektronikEAN: 0810092678663
Pris fra 673 krtil 919 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 246 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 647 kr 23. apr.

Sammenlign priser på SHOKZ OpenFit Air Headset Trådløs Ørekrog Opkald/Musik/Sport/Hverdag Bluetooth Sort og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 673 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shokz OpenFit Air Trådløs TWS earbuds Sort
673 kr
Til butik
Shokz OpenFit Air Trådløs TWS earbuds Sort billede

Produktinformation

SHOKZ OpenFit Air - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - sort

Produktspecifikationer

Mærke: AfterShokz
Artikel nr.: T511-ST-BK
EAN: 0810092678663
Varenr.: 1002152335
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Shokz OpenFit Air Trådløse øretelefoner - Sort
699 kr
Til butik
Shokz OpenFit Air Trådløse øretelefoner - Sort billede

Produktinformation

Shokz OpenFit Air trådløse høretelefoner lader dig lytte til musik, podcasts og opkald uden at lukke verden ude. De er velegnet til træning, pendling, hverdagsbrug, løb, cykling og gåture, hvor du både vil høre din lyd og forblive opmærksom på omgivelserne. Som open-ear høretelefoner hviler OpenFit Air uden på øret i stedet for at lukke det til, hvilket gør dem behagelige at have på over længere tid. Åbent design til aktiv hverdag Open-ear konstruktionen betyder, at øregangen er fri, mens lyden ledes ind mod øret. Når du løber, cykler eller går, kan du derfor stadig høre biler, medtrafikanter og andre lyde, samtidig med at du lytter til musik eller tager opkald. Med en vægt på 8,7 g per øretelefon er de lette at have på, selv når du bruger dem i mange timer ad gangen. Op til 28 timers batteritid Batteritiden er op til 28 timer, så du ikke behøver at oplade midt i ugen. Det er praktisk, hvis du bruger høretelefonerne dagligt til pendling eller flere træningspas. Hurtig opladning betyder, at en kort tur i opladeren kan give ekstra lyttetid, når du er på vej ud ad døren. Klar til træning og skift mellem enheder IPX5-klassificering beskytter høretelefonerne mod vandstænk, så de egner sig godt til træning og hverdagssituationer, hvor der kan komme lidt fugt på dem. Med multipoint-tilslutning kan du forbinde dem til to enheder på samme tid – for eksempel telefon og computer – og skifte mellem dem uden at skulle parre om hver gang. Lyd og styring via app DirectPitch-teknologi og Shokz OpenBass Air-algoritmen styrer, hvordan lyden sendes mod øret i open-ear designet. Med Shokz-appen kan du tilpasse lyden via fire EQ-forudindstillinger og vælge den profil, der passer bedst til din musik eller dine podcasts. Den indbyggede mikrofon gør det muligt at tage opkald og deltage i online-møder uden ekstra udstyr. I pakken: Shokz OpenFit Air trådløse høretelefoner (sort).

Produktspecifikationer

Mærke: Shokz
Kategori: Bluetooth høretelefoner in-ear
Artikel nr.: T511-ST-BK
EAN: 0810092678663
Varenr.: 22036
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Shokz OpenFit Air, sort
849 kr
Til butik
Shokz OpenFit Air, sort billede

Produktinformation

Shokz - OpenFit Air, OpenFit Air har arvet Shokz open-ear-designet og giver forbedret tilpasningskomfort og stabilitet takket være den eksklusive Shokz Air-Earhook. Nyd den velafbalancerede lyd til træning og i hverdagen med tre farver, der passer til din stil. Vigtige funktioner: Design med åbent øre for komfort, Shokz Air-Earhook giver stabilitet, Situationsbevidsthed for sikkerhed, Op til 28 timers afspilning for mere sjov, Højdepunkter: Sikker pasform, ubesværet komfort, Shokz Air-Earhook giver en tæt og sikker pasform, Lyd som naturen havde tænkt sig, Lytte med åbne ører for gennemsigtighed, 3 fantastiske farver, Hurtig opladning og længere batterilevetid, Smart mikrofon, klar stemme, Parring med flere punkter, Design: Ultrafin 0,75 mm fleksibel Ni-Ti-hukommelseslegering, Blød silikone-finish, Dråbeformet tværsnit for minimeret tryk, Bøjeligt udskæringsdesign giver en god pasform, Teknologi: DirectPitch&trade-teknologi giver præcis lyd, Brugerdefineret dynamisk driverenhed, Polymer surround til fordybende lyd, Kuppelformet membran med høj styrke, Brugsscenarier: Træning: Nyd at løbe med dine venner og musik. Pendling: Bevar situationsbevidstheden af hensyn til sikkerheden. Arbejde og studier: Hold fokus, mens du er forberedt på at tale. Fritid: Nyd musik, podcasts og lydbøger uden at gå glip af familietid. Yderligere funktioner: 4 mikrofoner med adaptiv stråleformning, Qualcomm cVc 8.0 til støjreduktion, Op til 6 timer på en enkelt opladning, 28 timer i alt med etui, Hurtig opladning: 10 minutters opladning til 2 timers lytning, IP54 vand- og svedbestandighed, Parring med flere punkter, Brugerdefinerede knapkonfigurationer med Shokz -appen, I æsken: OpenFit Air-ørepropper, OpenFit-opladningsetui, USB-C-opladerkabel, Brugervejledning, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Shokz
Kategori: Hovedtelefoner
EAN: 0810092678663
Varenr.: D02180
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Shokz Openfit Air - Trådløse Høretelefoner, IP54, Letvægtsdesign & Komfort
-4%852,99 kr
Før 890 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner SHOKZ OpenFit Air - ørekrog, Bluetooth, sort
-8%899 kr
Før 979 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shokz OpenFit Air - Black
899 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Shokz Openfit Air Stereo Sort
899 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
SHOKZ OpenFit Air Trådløse øretelefoner, open-ear (sort)
899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner SHOKZ OpenFit Air - ørekrog, Bluetooth, sort
-8%919 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Shokz OpenFit Air Trådløs TWS earbuds Sort
919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SHOKZ OpenFit Air Headset Trådløs Ørekrog Opkald/Musik/Sport/Hverdag Bluetooth Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SHOKZ OpenFit Air Headset Trådløs Ørekrog Opkald/Musik/Sport/Hverdag Bluetooth Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK673 kr673 krKøb
2Av-Cables DK699 kr699 krKøb
3Teknikproffset DK849 kr898 krKøb
4Løbeshop DK852,99 kr852,99 krKøb
5Boligcenter DK899 kr899 krKøb
6Proshop DK899 kr938 krKøb
7Dustin DK899 kr985,25 krKøb
8Komplett DK899 kr899 krKøb
9Vivas DK919 kr998 krKøb
10Ultrashop919 kr919 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SHOKZ OpenFit Air Headset Trådløs Ørekrog Opkald/Musik/Sport/Hverdag Bluetooth Sort

PriceData har fulgt prisen på SHOKZ OpenFit Air Headset Trådløs Ørekrog Opkald/Musik/Sport/Hverdag Bluetooth Sort i 124 dage. Laveste pris i perioden er 647 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 734 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 687 kr.

Den nuværende pris på 673 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for SHOKZ OpenFit Air Headset Trådløs Ørekrog Opkald/Musik/Sport/Hverdag Bluetooth Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for SHOKZ OpenFit Air Headset Trådløs Ørekrog Opkald/Musik/Sport/Hverdag Bluetooth Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026673 kr26 kr (4%)
29. maj 2026699 kr33 kr (5%)
27. maj 2026666 kr6 kr (1%)
25. maj 2026672 kr27 kr (4%)
24. maj 2026699 kr27 kr (4%)
22. maj 2026672 kr7 kr (1%)
21. maj 2026679 kr20 kr (3%)
20. maj 2026699 kr27 kr (4%)
19. maj 2026672 kr27 kr (4%)
18. maj 2026699 kr13 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret