Gå til hovedindhold

SHOKZ OpenFit 2+ - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - sort

ShokzMobiltelefon – tilbehørEAN: 0810173482424
Pris fra 1.198 krtil 1.649 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 451 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.068 kr 30. apr.

Sammenlign priser på SHOKZ OpenFit 2+ - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1198 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SHOKZ OpenFit 2+ - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - sort
1.198 kr
Til butik
SHOKZ OpenFit 2+ - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: AfterShokz
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 12
Artikel nr.: T921-ST-BK
EAN: 0810173482424
Varenr.: 24477124
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SHOKZ OpenFit 2+ Trådløs TWS earbuds Sort
1.210 kr
Til butik
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Shokz OpenFit 2+ Str. ONE SIZE Sort Unisex
-15%1.272,99 kr
Før 1.490 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shokz OpenFit 2+ Str. ONE SIZE Sort Unisex billede

Produktinformation

Shokz OpenFit 2+ er trådløse open-ear høretelefoner, der kombinerer komfort, lyd og sikkerhed til din træning eller daglig brug. Designet til dig, der vil høre musikken uden at miste kontakten til omgivelserne.Med en IP55-klassificering får du god beskyttelse mod sved og let regn, så høretelefonerne klarer både løbeture og cykelture i skiftende vejr. Batteritiden er op til 11 timer. Det medfølgende etui giver dig derudover mulighed for op til 48 timers opladning. Lydoplevelsen styrkes af Dual Drivers og teknologi som Dolby Audio, der giver fyldigere bas og klarere mellemtoner sammenlignet tidligere versioner. Du får både volume og detalje selv i støjfyldte omgivelser. Betjeningen foregår via præcise fysiske knapper, der sidder på hver høretelefon og giver dig styring af afspilning, næste nummer, lydstyrke og opkald, selv når du har svedige hænder. Bluetooth 5.

Produktspecifikationer

Mærke: Shokz
Kategori: hovedtelefoner og lyd
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 0810173482424
Varenr.: 330757
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner SHOKZ OpenFit 2+ - ear-hook in-ear, Bluetooth, sort
-16%1.339 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner SHOKZ OpenFit 2+ - ear-hook in-ear, Bluetooth, sort
-16%1.359 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
SHOKZ OpenFit 2+ Trådløse Ørepropper, On-Ear (sort)
1.449 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SHOKZ OpenFit 2+ Trådløs TWS earbuds Sort
1.489 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shokz OpenFit 2+ - Sort
1.599 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Shokz Openfit 2+ Stereo Sort
1.649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SHOKZ OpenFit 2+ - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SHOKZ OpenFit 2+ - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.198 kr1.198 krKøb
2CompuMail DK1.210 kr1.210 krKøb
3Løbeshop DK1.272,99 kr1.272,99 krKøb
4Boligcenter DK1.339 kr1.339 krKøb
5Vivas DK1.359 kr1.438 krKøb
6Komplett DK1.449 kr1.449 krKøb
7Ultrashop1.489 kr1.489 krKøb
8Proshop DK1.599 kr1.599 krKøb
9Dustin DK1.649 kr1.735,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SHOKZ OpenFit 2+ - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - sort

PriceData har fulgt prisen på SHOKZ OpenFit 2+ - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.068 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 1.447 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.242 kr.

Den nuværende pris på 1.198 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for SHOKZ OpenFit 2+ - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for SHOKZ OpenFit 2+ - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.198 kr58 kr (5%)
28. maj 20261.140 kr31 kr (3%)
27. maj 20261.171 kr73 kr (7%)
26. maj 20261.098 kr8 kr (1%)
25. maj 20261.106 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.115 kr5 kr (0%)
23. maj 20261.110 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.118 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.119 kr8 kr (1%)
19. maj 20261.127 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret