Gå til hovedindhold

AfterShokz SHOKZ OpenFit 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - beige

AfterShokzGPSEAN: 0810160666974
Pris fra 1.228 krtil 1.449 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 221 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.059 kr 21. mar.

Sammenlign priser på SHOKZ OpenFit 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - beige og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1228 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shokz OpenFit 2 Ægte trådløse øretelefoner Beige
1.228 kr
Til butik
Shokz OpenFit 2 Ægte trådløse øretelefoner Beige billede

Produktinformation

Shokz OpenFit 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - Beige

Produktspecifikationer

Mærke: AfterShokz
Artikel nr.: T920-ST-BG
EAN: 0810160666974
Varenr.: 1003490550
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SHOKZ OpenFit 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - beige
1.234 kr
Til butik
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Shokz OpenFit 2 Hovedtelefoner Grå - Optimal lyd til løb og træning
-15%1.235,99 kr
Før 1.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shokz OpenFit 2 Hovedtelefoner Grå - Optimal lyd til løb og træning billede

Produktinformation

Shokz OpenFit 2 bygger videre på succesen fra forgængeren og løfter komfort, batteritid og lydkvalitet til nye højder. Det åbne øredesign lader dig være opmærksom på omgivelserne, mens du nyder musik, opkald eller podcasts – uden at blokere for din naturlige hørelse. Uanset om du løber, pendler eller arbejder, giver OpenFit 2 dig frihed og komfort hele dagen. Åben pasform med ultralet designMed en vægt på kun 9,4 g pr. øreprop og det nye Shokz Ultra-Soft Silicone™ 2.0 er komforten markant forbedret. Den fleksible konstruktion tilpasser sig ørens form og sidder sikkert uden trykpunkter – perfekt til mange timers brug. Designet med delt vægtfordeling mellem højtaler og batteri sikrer, at OpenFit 2 forbliver på plads, uanset bevægelse. Opgraderet lyd og samtalekvalitetShokz OpenFit 2 leverer en endnu rigere lydoplevelse med forbedret lydteknologi og åben øregang.

Produktspecifikationer

Mærke: Shokz
Kategori: hovedtelefoner og lyd
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 0810160666974
Varenr.: 307439
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse øretelefoner Shokz OpenFit 2 - Beige
-18%1.319 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse øretelefoner Shokz OpenFit 2 - Beige
-17%1.339 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Shokz OpenFit 2 Ægte trådløse øretelefoner Beige
1.419 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
SHOKZ OpenFit 2 åbne Høretelefoner (beige)
1.449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SHOKZ OpenFit 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SHOKZ OpenFit 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.228 kr1.228 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.234 kr1.234 krKøb
3Løbeshop DK1.235,99 kr1.235,99 krKøb
4Boligcenter DK1.319 kr1.319 krKøb
5Vivas DK1.339 kr1.408 krKøb
6Ultrashop1.419 kr1.419 krKøb
7Komplett DK1.449 kr1.449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SHOKZ OpenFit 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - beige

PriceData har fulgt prisen på SHOKZ OpenFit 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - beige i 171 dage. Laveste pris i perioden er 1.021 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 1.266 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.144 kr.

Den nuværende pris på 1.228 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for SHOKZ OpenFit 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - beige. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for SHOKZ OpenFit 2 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - åbent øre - over øret-montering - Bluetooth - beige de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.228 kr6 kr (0%)
30. maj 20261.234 kr6 kr (0%)
29. maj 20261.228 kr7,99 kr (1%)
27. maj 20261.235,99 kr7,99 kr (1%)
20. maj 20261.228 kr29 kr (2%)
17. apr. 20261.199 kr31 kr (3%)
16. apr. 20261.168 kr101 kr (9%)
14. apr. 20261.067 kr1 kr (0%)
13. apr. 20261.068 kr5 kr (0%)
10. apr. 20261.063 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret