Gå til hovedindhold

Shiseido Ginza Tokyo Sports BB WetForce SPF 50+ - Medium 30 ml

ShiseidoAnsigtsmakeupEAN: 0729238146587
Pris fra 151 krtil 391 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 240 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 137 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Shiseido Ginza Tokyo Sports BB WetForce SPF 50+ - Medium 30 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 151 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shiseido Sports BB Wetforce Quick Dry SPF50+ - Medium
151 kr
Til butik
Shiseido Sports BB Wetforce Quick Dry SPF50+ - Medium billede

Produktinformation

Shiseido Sports BB Cream WetForce Quick Dry SPF50 - Medium er en avanceret BB-creme, der beskytter huden mod solen, mens den giver en jævn og naturlig dækning. WetForce-teknologien aktiveres ved kontakt med vand eller sved, hvilket øger beskyttelsen. Quick Dry-formlen sikrer, at huden forbliver frisk og mat selv under fysisk aktivitet. Perfekt til en aktiv livsstil.

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 729238146587
EAN: 0729238146587
Varenr.: 3339573
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shiseido Sports BB Wetforce Quick Dry SPF50+ - unisex - 30 ml
155 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Shiseido Sports BB Cream SPF50+ Medium 30ml
173 kr
Til butik
Shiseido Sports BB Cream SPF50+ Medium 30ml billede

Produktinformation

Shiseido kombinerar skönhet och solskydd i denna Sport BB. Med Spf 50 har du ett komplett skydd mot solen och den unika Shiseido WetForce teknologin gör den ännu mer effektiv och vattenresistent i kontakt med svett och vatten. - Quick Dry Technology för dig som är i farten. - Återfuktar, skyddar mot UV-strålar och ger en hälsosam hud. - Din hud hålls torr och fri ifrån svett. - Har även en funktionell doft som neutraliserar lukt av svett. - Kommer i en kompakt och praktisk flaska som är lätt att lägga i sport- eller handväskan. - Används med fördel på stranden, vid sportaktiviteter i solen, eller endast som ett färgat solskydd.

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Dagcreme
EAN: 0729238146587
Varenr.: C11519
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Shiseido Ginza Tokyo Sports BB WetForce SPF 50+ - Medium 30 ml
249 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shiseido Sun Makeup BB Creme Sport Medium (30ml)
-25%296 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Shiseido Sports BB Cream SPF50+ 30 ml - Medium
-25%296,25 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Shiseido Sports BB SPF50+ Medium
297 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Shiseido BB Creme Sport SPF50+ Medium - 30 ml
391 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido Ginza Tokyo Sports BB WetForce SPF 50+ - Medium 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido Ginza Tokyo Sports BB WetForce SPF 50+ - Medium 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK151 kr190 krKøb
2CS MEGASTORE DK155 kr194 krKøb
3Teknikproffset DK173 kr222 krKøb
4Beautycos DK249 kr278 krKøb
5Bangerhead DK296 kr296 krKøb
6NiceHair.dk296,25 kr296,25 krKøb
7Lyko DK297 kr297 krKøb
8NordicFeel DK391 kr391 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shiseido Ginza Tokyo Sports BB WetForce SPF 50+ - Medium 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Shiseido Ginza Tokyo Sports BB WetForce SPF 50+ - Medium 30 ml i 171 dage. Laveste pris i perioden er 137 kr (registreret d. 6. april 2026), højeste er 274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 167 kr.

Den nuværende pris på 151 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Shiseido Ginza Tokyo Sports BB WetForce SPF 50+ - Medium 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Shiseido Ginza Tokyo Sports BB WetForce SPF 50+ - Medium 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026151 kr11 kr (7%)
30. maj 2026162 kr13 kr (9%)
29. maj 2026149 kr13 kr (8%)
28. maj 2026162 kr18 kr (13%)
26. maj 2026144 kr4 kr (3%)
25. maj 2026148 kr3 kr (2%)
24. maj 2026151 kr11 kr (7%)
22. maj 2026162 kr18 kr (13%)
21. maj 2026144 kr12 kr (8%)
20. maj 2026156 kr7 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret