Gå til hovedindhold

Shiseido Ginza Tokyo Sports BB WetForce SPF 50+ - Dark 30 ml

ShiseidoAnsigtsmakeupEAN: 0729238146600
Pris fra 186 krtil 395 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 209 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 140 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Shiseido Ginza Tokyo Sports BB WetForce SPF 50+ - Dark 30 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 186 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shiseido Sports BB Wetforce Quick Dry SPF50+ - Dark
186 kr
Til butik
Shiseido Sports BB Wetforce Quick Dry SPF50+ - Dark billede

Produktinformation

Shiseido Sports BB Cream WetForce Quick Dry SPF50 - Dark er en højtydende BB-creme, der kombinerer solbeskyttelse og hudpleje. Den innovative WetForce-teknologi forstærker beskyttelsen ved kontakt med vand eller sved, mens Quick Dry-formlen minimerer glans. Den lette tekstur giver en naturlig dækning og en frisk finish, perfekt til en aktiv livsstil.

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 729238146600
EAN: 0729238146600
Varenr.: 3339568
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Shiseido Ginza Tokyo Sports BB WetForce SPF 50+ - Dark 30 ml
189 kr
Til butik
Shiseido Ginza Tokyo Sports BB WetForce SPF 50+ - Dark 30 ml billede

Produktinformation

Shiseido Ginza Tokyo Sports BB WetForce SPF 50+ - Dark 30ml er den perfekte løsning til at beskytte din hud mod solen, mens du dyrker sport. Den har en let tekstur, der smelter ind i huden og giver en naturlig dækning samtidig med at den modstår vand, sved og friktion. Hvad mere har man brug for? Påfør en passende mængde af produktet på huden inden du går ud i solen. Brug fingerspidserne eller en makeup-svamp til at fordele jævnt i ansigtet. Kan bruges alene eller som en base under din almindelige makeup. Husk at påføre produktet igen efter at have svedt eller været i vand.

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Dagcreme
Størrelse: 30.00ml
Artikel nr.: 729238146600
EAN: 0729238146600
Varenr.: 729238146600
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Shiseido Sports BB Cream SPF50+ 30 ml - Dark
-36%253,97 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shiseido Sports BB Cream SPF50+ 30 ml - Dark billede

Produktinformation

Shiseido Sports BB Cream SPF50+ Dark er et helt genialt produkt til dig, som ønsker en fejlfri hud under sport, samtidig med at den er beskyttet imod solens stråler og får tilført en masse fugt. Denne lækre creme giver nemlig både fugt til huden og indeho...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Face Makeup
EAN: 0729238146600
Varenr.: 79631
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shiseido Sun Makeup BB Creme Sport Dark (30ml)
-34%259 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Shiseido BB Creme Sport SPF50+ Dark - 30 ml
391 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Shiseido Sports BB SPF50+ Dark
395 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido Ginza Tokyo Sports BB WetForce SPF 50+ - Dark 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido Ginza Tokyo Sports BB WetForce SPF 50+ - Dark 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK186 kr225 krKøb
2Beautycos DK189 kr218 krKøb
3NiceHair.dk253,97 kr253,97 krKøb
4Bangerhead DK259 kr259 krKøb
5NordicFeel DK391 kr391 krKøb
6Lyko DK395 kr395 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shiseido Ginza Tokyo Sports BB WetForce SPF 50+ - Dark 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Shiseido Ginza Tokyo Sports BB WetForce SPF 50+ - Dark 30 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 136 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 186 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 151 kr.

Den nuværende pris på 186 kr er 23% over normalprisen. Prisen er steget 22% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Shiseido Ginza Tokyo Sports BB WetForce SPF 50+ - Dark 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Shiseido Ginza Tokyo Sports BB WetForce SPF 50+ - Dark 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026186 kr45 kr (32%)
13. maj 2026141 kr3 kr (2%)
12. maj 2026144 kr2 kr (1%)
11. maj 2026146 kr3 kr (2%)
9. maj 2026143 kr3 kr (2%)
8. maj 2026146 kr6 kr (4%)
5. maj 2026152 kr6 kr (4%)
3. maj 2026146 kr4 kr (3%)
2. maj 2026142 kr4 kr (3%)
1. maj 2026146 kr6 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret