Gå til hovedindhold

Shiseido ginza tokyo extra rich cleansing milk for dry skin 125ml

ShiseidoAnsigtsrensEAN: 0768614145301
Pris fra 201 krtil 335 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 134 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 200 kr 26. maj

Sammenlign priser på Shiseido ginza tokyo extra rich cleansing milk for dry skin 125ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 201 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SHISEIDO EXTRA RICH CLEANSING MILK 125ML
201 kr
Til butik
SHISEIDO EXTRA RICH CLEANSING MILK 125ML billede

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Ansigts rens
Farve: 12
Artikel nr.: 0768614145301
EAN: 0768614145301
Varenr.: 7189352
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shiseido Defend Extra Rich Cleansing Milk 125 ml
271 kr
Til butik
Shiseido Defend Extra Rich Cleansing Milk 125 ml billede

Produktinformation

Shiseido Defend Extra Rich Cleansing Milk 125 ml er en luksuriøs og cremet rensemælk, udviklet til tør og meget tør hud. Den fjerner skånsomt makeup, urenheder og overskydende talg uden at forstyrre hudens naturlige fugtbalance. Huden efterlades blød, smidig og frisk - klar til de næste trin i hudplejen. Bruges om aftenen som første trin i din renserutine. Massér på tør hud og fjern med en serviet eller skyl af med lunkent vand. Trin 1 - makeupfjerner og rens.

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 768614145301
EAN: 0768614145301
Varenr.: 3221149
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Shiseido ginza tokyo extra rich cleansing milk for dry skin 125ml
279 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Shiseido D&P Extra Rich Cleansing Milk 125ml
335 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido ginza tokyo extra rich cleansing milk for dry skin 125ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido ginza tokyo extra rich cleansing milk for dry skin 125ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK201 kr240 krKøb
2Proshop DK271 kr310 krKøb
3Hobbix279 kr279 krKøb
4Cocopanda DK335 kr335 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shiseido ginza tokyo extra rich cleansing milk for dry skin 125ml

PriceData har fulgt prisen på Shiseido ginza tokyo extra rich cleansing milk for dry skin 125ml i 154 dage. Laveste pris i perioden er 174 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 271 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 209 kr.

Den nuværende pris på 201 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Shiseido ginza tokyo extra rich cleansing milk for dry skin 125ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Shiseido ginza tokyo extra rich cleansing milk for dry skin 125ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026201 kr2 kr (1%)
28. maj 2026203 kr3 kr (2%)
26. maj 2026200 kr4 kr (2%)
25. maj 2026204 kr2 kr (1%)
23. maj 2026206 kr2 kr (1%)
18. maj 2026204 kr3 kr (1%)
17. maj 2026207 kr3 kr (1%)
15. maj 2026204 kr7 kr (3%)
14. maj 2026211 kr30 kr (12%)
12. maj 2026241 kr19 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret