Gå til hovedindhold

Shiseido Essential Line Oil-Control Blotting Paper - 20 ml

ShiseidoAnsigtsrensEAN: 0729238141704
Pris fra 113 krtil 241 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 128 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 109 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Shiseido Essential Line Oil-Control Blotting Paper - 20 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 113 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shiseido Oil-Control Blotting Paper 100 Sheets
113 kr
Til butik
Shiseido Oil-Control Blotting Paper 100 Sheets billede

Produktinformation

Få styr på overskydende olie, og hold dig fri for glans med disse praktiske, olieabsorberende ark til at tage med på farten. Disse blotting papers har en kraftig olieabsorberende ingrediens, der frisker huden op og fjerner glans. En hurtig løsning til at reducere forekomsten af fedtet glans på huden, som dukker op i løbet af dagen. Pulverbelagte ark tilfører huden friskhed, mens de absorberer olie. Hjælper med synligt at korrigere ujævnheder og opretholde en glat, mat finish. 100 engangsark pr. pakke . Dermatologisk testet.

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 729238141704
EAN: 0729238141704
Varenr.: 3221079
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Shiseido Oil-Control Blotting Paper 100 pieces
-30%164,31 kr
Før 235 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shiseido Oil-Control Blotting Paper 100 pieces billede

Produktinformation

Shiseido Oil-Control Blotting Paper er det perfekte produkt, hvis huden bliver skinnende og blank i løbet af dagen. Med disse papirer ved hånden kan man hurtigt friske huden op i løbet af dagen, hvis det bliver nødvendigt. De skal blot trykkes mod huden m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Facial Blotting Paper
EAN: 0729238141704
Varenr.: 72609
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shiseido Oil-Control Blotting Paper (100pcs)
-23%181 kr
Før 235 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shiseido Oil-Control Blotting Paper (100pcs) billede

Produktinformation

Praktiske papirark, der frisker op på huden og fjerner skinnende glans ved at absorbere overskydende talg. Nem at have med, så du hurtigt kan friske op, når det behøves. Tryk den pudrede side mod huden. Gentag efter behov. Kan anvendes oven på make-up i løbet af dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Shiseido
Kategori: Renseservietter
Vægt: 36g
Artikel nr.: 38589
EAN: 0729238141704
Varenr.: B038046
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Shiseido Oil-Control Blotting Paper
182 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Shiseido Oil-Control Blotting Paper 100pcs
235 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Shiseido Essential Line Oil-Control Blotting Paper - 20 ml
241 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido Essential Line Oil-Control Blotting Paper - 20 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shiseido Essential Line Oil-Control Blotting Paper - 20 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK113 kr152 krKøb
2NiceHair.dk164,31 kr164,31 krKøb
3Bangerhead DK181 kr181 krKøb
4Lyko DK182 kr182 krKøb
5Cocopanda DK235 kr235 krKøb
6NordicFeel DK241 kr241 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shiseido Essential Line Oil-Control Blotting Paper - 20 ml

PriceData har fulgt prisen på Shiseido Essential Line Oil-Control Blotting Paper - 20 ml i 153 dage. Laveste pris i perioden er 108 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 124 kr.

Den nuværende pris på 113 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 88 prisændringer for Shiseido Essential Line Oil-Control Blotting Paper - 20 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 88 prisændringer for Shiseido Essential Line Oil-Control Blotting Paper - 20 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026113 kr11 kr (9%)
30. maj 2026124 kr9 kr (8%)
29. maj 2026115 kr4 kr (4%)
21. maj 2026111 kr1 kr (1%)
18. maj 2026112 kr4 kr (3%)
17. maj 2026116 kr4 kr (3%)
13. maj 2026120 kr5 kr (4%)
12. maj 2026115 kr4 kr (4%)
9. maj 2026111 kr3 kr (3%)
8. maj 2026114 kr7 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret