Gå til hovedindhold

Shimano Nexus - Skrue og møtrik for bremsewire ved rullebremser bag - BR-IM45-R

Pris fra 24 krtil 39 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 15 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 20 kr 10. maj

Sammenlign priser på Shimano Nexus - Skrue og møtrik for bremsewire ved rullebremser bag - BR-IM45-R og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Shimano Skrue Stopmøtrik BR-IM45 bag
-17%24 kr
Før 29 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shimano Skrue Stopmøtrik BR-IM45 bag billede

Produktinformation

Skrue Stopmøtrik BR-IM45 bag - Monteres på Wiren Nexus

Produktspecifikationer

Mærke: Shimano
Kategori: Bremser
EAN: 4524667690467
Varenr.: Y8JK98050
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Shimano Nexus - Skrue og møtrik for bremsewire ved rullebremser bag - BR-IM45-R
24 kr
Til butik
Gå til Ladcyklen.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Stopmøtrik fra Shimano til rullebremse, Bag eller, H-side
39 kr
Til butik
Stopmøtrik fra Shimano til rullebremse, Bag eller, H-side billede

Produktinformation

#html-body [data-pb-style=XXGY48G]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}Shimano BR-IM45-R fixing boltStopmøtrik til Shiman...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Shimano
Kategori: Reservedele
Farve: Blank
EAN: 4524667690467
Varenr.: Y8JK98050

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shimano Nexus - Skrue og møtrik for bremsewire ved rullebremser bag - BR-IM45-R koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shimano Nexus - Skrue og møtrik for bremsewire ved rullebremser bag - BR-IM45-R koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelexperten.dk24 kr24 krKøb
2Cykelpartner.dk24 kr24 krKøb
3Ladcyklen.dk39 kr39 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shimano Nexus - Skrue og møtrik for bremsewire ved rullebremser bag - BR-IM45-R

PriceData har fulgt prisen på Shimano Nexus - Skrue og møtrik for bremsewire ved rullebremser bag - BR-IM45-R i 121 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 24 kr.

Den nuværende pris på 24 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Shimano Nexus - Skrue og møtrik for bremsewire ved rullebremser bag - BR-IM45-R. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Shimano Nexus - Skrue og møtrik for bremsewire ved rullebremser bag - BR-IM45-R de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202624 kr4 kr (20%)
10. maj 202620 kr4 kr (17%)
8. maj 202624 kr4 kr (20%)
5. maj 202620 kr4 kr (17%)
4. maj 202624 kr4 kr (20%)
24. apr. 202620 kr4 kr (17%)
23. apr. 202624 kr4 kr (20%)
9. apr. 202620 kr4 kr (17%)
8. apr. 202624 kr4 kr (20%)
5. feb. 202620 kr19 kr (49%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret