Gå til hovedindhold

Shimano Klampe Sm-sh10 Rød 0 Graders Bevægelighed - Cykelreservedele

ShimanoCykeludstyrEAN: 4550170646974
Pris fra 125 krtil 139,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 14,95 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 109 kr 5. maj

Sammenlign priser på Shimano Klampe Sm-sh10 Rød 0 Graders Bevægelighed - Cykelreservedele og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Shimano SPD-SL - Klamper rød til landevejs pedaler - Model SM-SH10
125 kr
Til butik
Shimano SPD-SL - Klamper rød til landevejs pedaler - Model SM-SH10 billede

Produktinformation

Dette sæt af klamper fra Shimano giver en stor frihed til brugeren, hvor cykelskoene kan blive sat fast på pedalerne, under optimale fo...

Produktspecifikationer

Mærke: Shimano
Kategori: Klamper
EAN: 4550170646974
Varenr.: 4550170646974
Gå til Dania Bikes
TrustScore 5 ud af 54,8
Shimano SM-SH10 SPD-SL Klampesæt
-33%127 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shimano SM-SH10 SPD-SL Klampesæt billede

Produktinformation

Shimano SM-SH10 SPD-SL klampesæt er det ideelle valg til cyklister, der ønsker maksimal kraftoverførsel og præcision. Med 0 graders bevægelighed sikrer disse klamper en fast og stabil forbindelse mellem sko og pedal, hvilket giver optimal effektivitet und...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Shimano
EAN: 4550170646974
Varenr.: 67879
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Plokštelės pedalams Shimano SPD-SL SM-SH10
128 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Shimano Klampe Sm-sh10 Rød 0 Graders Bevægelighed - Cykelreservedele
-1%139,95 kr
Før 140,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Shimano Klampe Sm-sh10 Rød 0 Graders Bevægelighed - Cykelreservedele
-1%139,95 kr
Før 140,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shimano Klampe Sm-sh10 Rød 0 Graders Bevægelighed - Cykelreservedele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shimano Klampe Sm-sh10 Rød 0 Graders Bevægelighed - Cykelreservedele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk125 kr125 krKøb
2Dania Bikes127 kr127 krKøb
3CS MEGASTORE DK128 kr167 krKøb
4MAXiPRO139,95 kr139,95 krKøb
5Bikepack.dk139,95 kr139,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shimano Klampe Sm-sh10 Rød 0 Graders Bevægelighed - Cykelreservedele

PriceData har fulgt prisen på Shimano Klampe Sm-sh10 Rød 0 Graders Bevægelighed - Cykelreservedele i 170 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 124 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Shimano Klampe Sm-sh10 Rød 0 Graders Bevægelighed - Cykelreservedele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Shimano Klampe Sm-sh10 Rød 0 Graders Bevægelighed - Cykelreservedele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026125 kr2 kr (2%)
8. maj 2026127 kr2 kr (2%)
7. maj 2026125 kr6 kr (5%)
6. maj 2026119 kr10 kr (9%)
5. maj 2026109 kr10 kr (8%)
4. maj 2026119 kr10 kr (9%)
24. apr. 2026109 kr18 kr (14%)
23. apr. 2026127 kr18 kr (17%)
21. apr. 2026109 kr16 kr (13%)
9. apr. 2026125 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret