Gå til hovedindhold

Shimano Kabelbinder Til Ew-sd50 Til Invendig Kabelføring 20 S - Cykelreservedele

ShimanoHovedtelefonerEAN: 4524667996712
Pris fra 44 krtil 48,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4,95 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 40 kr 22. maj

Sammenlign priser på Shimano Kabelbinder Til Ew-sd50 Til Invendig Kabelføring 20 S - Cykelreservedele og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Shimano Kabelbinder til EW-SD50
-31%44 kr
Før 64 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shimano Kabelbinder til EW-SD50 billede

Produktinformation

Kabelbinder til EW-SD50 - Til Invendig Kabelføring 20 s E-Tube

Produktspecifikationer

Mærke: Shimano
Kategori: Kassette / krans / tandhjul
EAN: 4524667996712
Varenr.: IEWSD50ISM1
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Shimano kabelbinder - Til Di2 elektroniske kabler - 20 stk.
44 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Shimano Kabelbinder Til Ew-sd50 Til Invendig Kabelføring 20 S - Cykelreservedele
48,95 kr
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Shimano Kabelbinder Til Ew-sd50 Til Invendig Kabelføring 20 S - Cykelreservedele
48,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shimano Kabelbinder Til Ew-sd50 Til Invendig Kabelføring 20 S - Cykelreservedele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shimano Kabelbinder Til Ew-sd50 Til Invendig Kabelføring 20 S - Cykelreservedele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelexperten.dk44 kr44 krKøb
2Cykelpartner.dk44 kr44 krKøb
3MAXiPRO48,95 kr48,95 krKøb
4Bikepack.dk48,95 kr48,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shimano Kabelbinder Til Ew-sd50 Til Invendig Kabelføring 20 S - Cykelreservedele

PriceData har fulgt prisen på Shimano Kabelbinder Til Ew-sd50 Til Invendig Kabelføring 20 S - Cykelreservedele i 178 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 48,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 44 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Shimano Kabelbinder Til Ew-sd50 Til Invendig Kabelføring 20 S - Cykelreservedele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Shimano Kabelbinder Til Ew-sd50 Til Invendig Kabelføring 20 S - Cykelreservedele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202644 kr4 kr (10%)
22. maj 202640 kr4 kr (9%)
15. apr. 202644 kr1 kr (2%)
18. mar. 202643 kr2 kr (4%)
17. mar. 202645 kr2 kr (5%)
6. mar. 202643 kr2 kr (4%)
5. mar. 202645 kr2 kr (5%)
5. feb. 202643 kr5,95 kr (12%)
4. feb. 202648,95 kr5,95 kr (14%)
14. jan. 202643 kr2 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret