Gå til hovedindhold

Shelly Plus Smoke Alarm – brandalarm til Wi-Fi-netværk

ShellyEludstyrEAN: 3800235265642
Pris fra 256 krtil 442,81 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 186,81 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Shelly Plus Smoke Alarm – brandalarm til Wi-Fi-netværk og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 256 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shelly Plus Smoke WiFi Røgsensor
256 kr
Til butik
Shelly Plus Smoke WiFi Røgsensor billede

Produktinformation

Shelly Plus Smoke - Røgsensor - Wifi - batteridrevet - Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Artikel nr.: Shelly_Plus_Smoke
EAN: 3800235265642
Varenr.: 1001103384
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Shelly Plus Smoke Alarm – brandalarm til Wi-Fi-netværk
330 kr
Til butik
Shelly Plus Smoke Alarm – brandalarm til Wi-Fi-netværk billede

Produktinformation

ShellyPlus Smoke Alarm er en intelligent røgalarm, der er fremragende til at opdage langsomt udviklende brande, som ulmer i timevis, før de bryder ud i åben ild. Du modtager øjeblikkelige alarmer på din telefon og kan oprette sikkerhedssituationer for at beskytte din familie og dit hjem. Shelly Plus Smoke Alarm er en intelligent røgalarm, der er fremragende til at opdage langsomme brande, der ulmer i timevis, før de bryder ud i åben ild. Shelly Plus Smoke Alarm giver dig en intelligent og pålidelig måde at beskytte dit hjem mod røg og mulige brande. Alarmens lange levetid og høje følsomhed muliggør kontinuerlig overvågning for røg. Hvis der registreres røg, udløser Shelly Plus Smoke en høj lydalarm (>85 dB) og et lyssignal. Desuden får du takket være Wi-Fi-forbindelsen straks en advarsel på din telefon, uanset hvor du befinder dig. Shelly Plus Smoke er en trådløs, batteridrevet alarm, der er meget nem at installere. Ved at forbinde Shelly Plus Smoke med dine andre Shelly-enheder kan du oprette tilpassede scenarier. Tilslut Shelly Plus Smoke til dit Wi-Fi-netværk. Der kræves ingen separat hub, Funktioner: Nem installation, Lyd- og lysalarmer, Alarmpause (Hush-tilstand), 5 års batterilevetid, Advarsel om lavt batteriniveau, 1 x CR123A-batteri, Driftstemperatur: 0 °C ... +55 °C, Kabinetmateriale: plast, Mål: 86 x 86 x 31 mm, Vægt: 95 g, Optisk Wi-Fi-brandalarm, Lyd- og lysalarmer, 5 års batterilevetid, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Kategori: Røgalarmer
EAN: 3800235265642
Varenr.: D39889
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Shelly Plus Smoke WiFi Røgsensor
349 kr
Til butik
Shelly Plus Smoke WiFi Røgsensor billede

Produktinformation

Shelly Plus Smoke WiFi Rgsensor Oplev den ultimative tryghed med Shelly Plus Smoke WiFi Rgsensor, der er designet til effektivt at detektere røg i dit hjem eller virksomhed. Med varenummer 3800235265642 får du en pålidelig røgsensor, der ikke kun alarmere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Kategori: skal sorteres
EAN: 3800235265642
Varenr.: 77775
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Shelly Plus Smoke Alarm, WiFi rgalarm p batteri
362 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bevægelsessensor trådløs - Shelly Plus Wireless, hvid
-11%399 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shelly Plus Smoke Alarm - WiFi Røgalarm
406 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Shelly Plus Smoke Alarm - WiFi røgmelder
418 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bevægelsessensor trådløs - Shelly Plus Wireless, hvid
-11%419 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Shelly Plus Smoke Alarm - WiFi røgmelder
442,81 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Shelly Plus Smoke Alarm - WiFi røgmelder
442,81 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly Plus Smoke Alarm – brandalarm til Wi-Fi-netværk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly Plus Smoke Alarm – brandalarm til Wi-Fi-netværk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK256 kr256 krKøb
2Teknikproffset DK330 kr379 krKøb
3Ultrashop349 kr349 krKøb
4WATTOO.DK362 kr362 krKøb
5Boligcenter DK399 kr399 krKøb
6CS MEGASTORE DK406 kr445 krKøb
7Elvvs.dk418 kr418 krKøb
8Vivas DK419 kr498 krKøb
9EL-GROSSISTEN442,81 kr442,81 krKøb
10EL-NETSALG442,81 kr442,81 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shelly Plus Smoke Alarm – brandalarm til Wi-Fi-netværk

PriceData har fulgt prisen på Shelly Plus Smoke Alarm – brandalarm til Wi-Fi-netværk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 256 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 352 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 305 kr.

Den nuværende pris på 256 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Shelly Plus Smoke Alarm – brandalarm til Wi-Fi-netværk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Shelly Plus Smoke Alarm – brandalarm til Wi-Fi-netværk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026256 kr20 kr (7%)
22. maj 2026276 kr16 kr (5%)
21. maj 2026292 kr16 kr (6%)
20. maj 2026276 kr6 kr (2%)
19. maj 2026282 kr10 kr (3%)
8. maj 2026292 kr10 kr (4%)
22. apr. 2026282 kr45 kr (14%)
6. mar. 2026327 kr1 kr (0%)
28. jan. 2026326 kr6 kr (2%)
27. jan. 2026332 kr46 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret