Gå til hovedindhold

Shelly · Plug & Play · "BLU Wall Switch 4 ZB DK" · Wandtaster · 4-fach · 16 Aktionen · Grau

ShellyEAN: 3800238073411
Pris fra 179 krtil 233,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 54,75 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Shelly · Plug & Play · "BLU Wall Switch 4 ZB DK" · Wandtaster · 4-fach · 16 Aktionen · Grau og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shelly · Plug & Play · "BLU Wall Switch 4 ZB DK" · Wandtaster · 4-fach · 16 Aktionen · Grau
179 kr
Til butik
Shelly · Plug & Play · "BLU Wall Switch 4 ZB DK" · Wandtaster · 4-fach · 16 Aktionen · Grau billede

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Artikel nr.: Shelly_B_WS_4_ZB_DK_g
EAN: 3800238073411
Varenr.: 1004087268
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shelly BLU Wall Switch 4 ZB DK - Charcoal Gray
182 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Shelly BLU Wall Switch 4 ZB DK, Bluetooth + Zigbee batteritryk til LK FUGA, koksgr
195 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Shelly Blu batteritryk med 4 slutte, Zigbee, koksgrå
195 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Shelly Blu batteritryk med 4 slutte, Zigbee, koksgrå
195 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Shelly Blu batteritryk med 4 slutte, Zigbee, koksgrå
195 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shelly Blu batteritryk med 4 slutte, Zigbee, koksgrå
195 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Shelly BLU Wall Switch 4 ZB DK Koksgrå - Batteritryk til dansk afbrydersystem
213,88 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Shelly BLU Wall Switch 4 ZB DK til LK FUGA, koksgrå, trådløst Zigbee batteritryk
229 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Shelly blu wall switch 4 zb dk koksgrå
233,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly · Plug & Play · "BLU Wall Switch 4 ZB DK" · Wandtaster · 4-fach · 16 Aktionen · Grau koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly · Plug & Play · "BLU Wall Switch 4 ZB DK" · Wandtaster · 4-fach · 16 Aktionen · Grau koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK179 kr179 krKøb
2CS MEGASTORE DK182 kr221 krKøb
3WATTOO.DK195 kr195 krKøb
4BilligVVS DK195 kr195 krKøb
5Greenline195 kr195 krKøb
6LavprisEl195 kr195 krKøb
7LavprisVVS195 kr195 krKøb
8EL-GROSSISTEN213,88 kr213,88 krKøb
9Elvvs.dk229 kr229 krKøb
10MaintainIt233,75 kr233,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shelly · Plug & Play · "BLU Wall Switch 4 ZB DK" · Wandtaster · 4-fach · 16 Aktionen · Grau

PriceData har fulgt prisen på Shelly · Plug & Play · "BLU Wall Switch 4 ZB DK" · Wandtaster · 4-fach · 16 Aktionen · Grau i 165 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 251 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 198 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Shelly · Plug & Play · "BLU Wall Switch 4 ZB DK" · Wandtaster · 4-fach · 16 Aktionen · Grau. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Shelly · Plug & Play · "BLU Wall Switch 4 ZB DK" · Wandtaster · 4-fach · 16 Aktionen · Grau de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026179 kr3 kr (2%)
12. maj 2026182 kr9 kr (5%)
24. mar. 2026191 kr4 kr (2%)
21. feb. 2026195 kr18,88 kr (9%)
20. feb. 2026213,88 kr18,88 kr (10%)
14. feb. 2026195 kr
12. feb. 2026194,95 kr
6. feb. 2026195 kr56 kr (22%)
5. feb. 2026251 kr56 kr (29%)
31. jan. 2026195 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret