Gå til hovedindhold

Shelly BLU Wall Switch 4 ZB DK, Bluetooth + Zigbee batteritryk til LK FUGA, hvid

ShellySensorer og kontakterEAN: 3800238073404
Pris fra 189 krtil 268 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (29% besparelse)

Sammenlign priser på Shelly BLU Wall Switch 4 ZB DK, Bluetooth + Zigbee batteritryk til LK FUGA, hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
THIRDREALITY vandlækagesensor
189 kr
Til butik
THIRDREALITY vandlækagesensor billede

Produktspecifikationer

Mærke: ThirdReality
Kategori: Sensorer og kontakter
Farve: 1
Artikel nr.: PIWLSB1-GEU
EAN: 3800238073404
Varenr.: 24313904
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Shelly BLU Wall Switch 4 ZB DK, Bluetooth + Zigbee batteritryk til LK FUGA, hvid
195 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Shelly Blu batteritryk med 4 slutte, Zigbee, hvid
195 kr
Til butik
Shelly Blu batteritryk med 4 slutte, Zigbee, hvid billede

Produktinformation

Trådløst batteritryk med fleksibel styring til dit smarte hjem Gør din hverdag nemmere med et batteridrevet batteritryk med fire knapper, der lader dig styre lys, gardiner og automatiseringer helt uden kabler eller kompliceret installation. Denne smarte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Shelly
Kategori: El-installationer
Farve: white
Størrelse: 63x63x11 mm
EAN: 3800238073404
Varenr.: 6226000707
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Shelly Blu batteritryk med 4 slutte, Zigbee, hvid
195 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Shelly Blu batteritryk med 4 slutte, Zigbee, hvid
195 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shelly Blu batteritryk med 4 slutte, Zigbee, hvid
195 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLU Wall Switch 4 ZB DK Hvid - Batteritryk til dansk afbrydersystem
213,88 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Shelly BLU Wall Switch 4 ZB DK til LK FUGA, hvid, trådløst Zigbee batteritryk
268 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly BLU Wall Switch 4 ZB DK, Bluetooth + Zigbee batteritryk til LK FUGA, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shelly BLU Wall Switch 4 ZB DK, Bluetooth + Zigbee batteritryk til LK FUGA, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK189 kr228 krKøb
2WATTOO.DK195 kr195 krKøb
3BilligVVS DK195 kr195 krKøb
4Greenline195 kr195 krKøb
5LavprisEl195 kr195 krKøb
6LavprisVVS195 kr195 krKøb
7EL-GROSSISTEN213,88 kr213,88 krKøb
8Elvvs.dk268 kr268 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shelly BLU Wall Switch 4 ZB DK, Bluetooth + Zigbee batteritryk til LK FUGA, hvid

PriceData har fulgt prisen på Shelly BLU Wall Switch 4 ZB DK, Bluetooth + Zigbee batteritryk til LK FUGA, hvid i 166 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 195 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 180 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er 5% over normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Shelly BLU Wall Switch 4 ZB DK, Bluetooth + Zigbee batteritryk til LK FUGA, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Shelly BLU Wall Switch 4 ZB DK, Bluetooth + Zigbee batteritryk til LK FUGA, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. feb. 2026189 kr80 kr (73%)
10. feb. 2026109 kr80 kr (42%)
6. feb. 2026189 kr5,95 kr (3%)
31. jan. 2026194,95 kr5,95 kr (3%)
30. jan. 2026189 kr5,95 kr (3%)
12. jan. 2026194,95 kr
17. dec. 2025195 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret