Gå til hovedindhold

Sharpie S-Note Duo overstregningstuscher | Kreative markører med to ender af pastel | Bullet og bred spids til highlighte, tegning, journalføring og mere | 8 Stk

SharpieHåndarbejde og hobbyEAN: 3026981821165

Sammenlign priser på Sharpie S-Note Duo overstregningstuscher | Kreative markører med to ender af pastel | Bullet og bred spids til highlighte, tegning, journalføring og mere | 8 Stk og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 103 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sharpie S-Note Duo overstregningstuscher | Kreative markører med to ender af pastel | Bullet og bred spids til highlighte, tegning, journalføring og mere | 8 Stk
103 kr
Til butik
Sharpie S-Note Duo overstregningstuscher | Kreative markører med to ender af pastel | Bullet og bred spids til highlighte, tegning, journalføring og mere | 8 Stk billede

Produktinformation

Sæt gang i fantasien med Sharpie S-Note Duo kreative markører med to spidser. De kan tilpasses og er sjove og er både en overstregningstusch og en kreativ markør, der tilføjer et stænk af farve til notetagning, understregning, fremhævning, tegning og meget mere. Den ene ende af disse farvemarkører er en fin kuglespids, mens den anden er en alsidig mejselspids, så du nemt kan skifte mellem fine linjer og brede strøg. I mellemtiden holder blækket uden udluftning dit arbejde rent. Slip din kreativitet løs med Sharpie S-Note!

Produktspecifikationer

Mærke: Sharpie
Kategori: Skrive og Tegnevaerktoejer
Artikel nr.: 2182116
EAN: 3026981821165
Varenr.: 3242251

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sharpie S-Note Duo overstregningstuscher | Kreative markører med to ender af pastel | Bullet og bred spids til highlighte, tegning, journalføring og mere | 8 Stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sharpie S-Note Duo overstregningstuscher | Kreative markører med to ender af pastel | Bullet og bred spids til highlighte, tegning, journalføring og mere | 8 Stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK103 kr142 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sharpie S-Note Duo overstregningstuscher | Kreative markører med to ender af pastel | Bullet og bred spids til highlighte, tegning, journalføring og mere | 8 Stk

PriceData har fulgt prisen på Sharpie S-Note Duo overstregningstuscher | Kreative markører med to ender af pastel | Bullet og bred spids til highlighte, tegning, journalføring og mere | 8 Stk i 29 dage. Den nuværende pris er 103 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Sharpie S-Note Duo overstregningstuscher | Kreative markører med to ender af pastel | Bullet og bred spids til highlighte, tegning, journalføring og mere | 8 Stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Sharpie S-Note Duo overstregningstuscher | Kreative markører med to ender af pastel | Bullet og bred spids til highlighte, tegning, journalføring og mere | 8 Stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026103 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret