Gå til hovedindhold

Sharkoon RGB FLOW - Tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - USB/Lyd

SharkoonComputerkomponenterEAN: 4044951028146
Pris fra 530 krtil 570 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (7% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sharkoon RGB FLOW - Tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - USB/Lyd og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 530 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sharkoon RGB FLOW Tower ATX Sort
530 kr
Til butik
Sharkoon RGB FLOW Tower ATX Sort billede

Produktinformation

Sharkoon RGB FLOW - Tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Sharkoon
Artikel nr.: 4044951028146
EAN: 4044951028146
Varenr.: 995339708
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sharkoon RGB FLOW ATX - Kabinet - Tower - Sort
560 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sharkoon RGB FLOW - Tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - USB/Lyd
561 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sharkoon RGB FLOW, tower case (black, side panel of tempered glass) Kabinet - GEEKD.dk
570 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sharkoon RGB FLOW - Tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sharkoon RGB FLOW - Tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK530 kr530 krKøb
2Proshop DK560 kr599 krKøb
3CS MEGASTORE DK561 kr600 krKøb
4Geekd570 kr570 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sharkoon RGB FLOW - Tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på Sharkoon RGB FLOW - Tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - USB/Lyd i 179 dage. Laveste pris i perioden er 516 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 537 kr.

Den nuværende pris på 530 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Sharkoon RGB FLOW - Tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Sharkoon RGB FLOW - Tower - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026530 kr10 kr (2%)
31. maj 2026540 kr7 kr (1%)
29. maj 2026547 kr4 kr (1%)
27. maj 2026543 kr4 kr (1%)
14. maj 2026539 kr5 kr (1%)
12. maj 2026544 kr1 kr (0%)
8. maj 2026545 kr2 kr (0%)
7. maj 2026547 kr1 kr (0%)
6. maj 2026548 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026549 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret