Gå til hovedindhold

Shark Tæpperenser StainStriker PX200EUT - carpet washer - portable - blue/white/black

SharkElektronikEAN: 0622356294638
Pris fra 1.078 krtil 1.379 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 301 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.009 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Shark Tæpperenser StainStriker PX200EUT - carpet washer - portable - blue/white/black og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1078 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shark StainStriker PX200EUT Tæpperenser
1.078 kr
Til butik
Shark StainStriker PX200EUT Tæpperenser billede

Produktinformation

Shark StainStriker PX200EUT - Tæpperenser - beholder - Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Shark
Artikel nr.: PX200EUT
EAN: 0622356294638
Varenr.: 1001921658
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shark Tæpperenser StainStriker PX200EUT - carpet washer - portable - blue/white/black
1.117 kr
Til butik
Shark Tæpperenser StainStriker PX200EUT - carpet washer - portable - blue/white/black billede

Produktinformation

- Bærbar tæppevasker til effektiv plet- og dyrehårfjernelse - Våd rengøringsmetode for dyb rengøring uden at skade fibre - 1,25 liters kapacitet til forskellige rengøringsbehov - Let design, nem at manøvrere i hjemmet - Medfølger rengøringsværktøj og specialformler: OXY-multiplikator og DeepClean Pro - Sprækkemundstykke og dyrepelsværktøj til vanskelige områder - Effektiv ydelse med 450 W strøm og 87 dB(A) lydtryk - Ideel til hurtig oprydning og grundig dybderengøring Shark StainStriker PX200EUT er den perfekte løsning til at fjerne genstridige pletter og dyrehår fra dine tæpper. Den bærbare tæppevasker kombinerer en skånsom våd rengøringsmetode med kraftfulde specialformler og praktisk tilbehør, så du nemt kan komme til selv de sværeste steder i hjemmet. Med sin store kapacitet og lette design er den ideel til både hurtige opgaver og dybderengøring, mens den effektive motor sikrer en grundig behandling uden at gå på kompromis med støjniveauet.

Produktspecifikationer

Mærke: Shark
Kategori: Taepperenser
Artikel nr.: PX200EUT
EAN: 0622356294638
Varenr.: 3332489
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tæpperenser Shark StainStriker PX200EUT - håndholdt, 1,25 l
-9%1.289 kr
Før 1.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tæpperenser Shark StainStriker PX200EUT - håndholdt, 1,25 l billede

Produktinformation

Shark StainStriker PX200EUT - Tæpperenser - beholder - HvidPræstationKapacitet for ferskvandstank: 1,25 LMaskintype: HåndholdtMotoreffekt: 450 WRengøring af overflader: GulvtæppeRengøringstype: Dyb/midlertidigSpildevandsbeholder volumen: 0,72 LVaskemiddel beholder: JaVaskemiddelbeholderens kapacitet: 500 mlDesignArbejdsområde: 5,7 mBærbar: JaBærehåndtag: JaFleksibel slange: JaLedningslængde: 4,5 mProduktfarve: HvidSlangelængde: 1,27 mVægt & størrelserBredde: 298 mmDybde: 280 mmHøjde: 287 mmVægt: 3,82 kgEmballeringsdataPakkebredde: 343 mmPakkedybde: 302 mmPakkehøjde: 378 mmPakketype: KassePakkevægt: 4,75 kgEmballage indholdEkstra opbevaringspose medfølger: JaRengøringsvæske: JaLogistik dataToldproduktkode (TARIC): 85098000Andre funktionerGarantiperiode: 3 År...

Produktspecifikationer

Mærke: Shark
Kategori: Tæpperensere
Vægt: 6.81g
EAN: 0622356294638
Varenr.: 1861630
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tæpperenser Shark StainStriker PX200EUT - håndholdt, 1,25 l
-9%1.309 kr
Før 1.439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Shark StainStriker PX200EUT Tæpperenser
1.379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shark Tæpperenser StainStriker PX200EUT - carpet washer - portable - blue/white/black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shark Tæpperenser StainStriker PX200EUT - carpet washer - portable - blue/white/black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.078 kr1.078 krKøb
2Proshop DK1.117 kr1.117 krKøb
3Boligcenter DK1.289 kr1.289 krKøb
4Vivas DK1.309 kr1.378 krKøb
5Ultrashop1.379 kr1.379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shark Tæpperenser StainStriker PX200EUT - carpet washer - portable - blue/white/black

PriceData har fulgt prisen på Shark Tæpperenser StainStriker PX200EUT - carpet washer - portable - blue/white/black i 186 dage. Laveste pris i perioden er 987 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 1.233 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.048 kr.

Den nuværende pris på 1.078 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Shark Tæpperenser StainStriker PX200EUT - carpet washer - portable - blue/white/black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Shark Tæpperenser StainStriker PX200EUT - carpet washer - portable - blue/white/black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.078 kr39 kr (3%)
25. maj 20261.117 kr39 kr (4%)
19. maj 20261.078 kr39 kr (3%)
17. maj 20261.117 kr8 kr (1%)
10. maj 20261.109 kr8 kr (1%)
9. maj 20261.117 kr1 kr (0%)
3. maj 20261.116 kr38 kr (4%)
1. maj 20261.078 kr39 kr (3%)
30. apr. 20261.117 kr8 kr (1%)
26. apr. 20261.109 kr55 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret