Gå til hovedindhold

Shark Tæpperenser StainStriker PX200EUT - carpet washer - portable - blue/white/black

SharkElektronikEAN: 0622356294638
Pris fra 1.095 krtil 1.349 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 254 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.009 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Shark Tæpperenser StainStriker PX200EUT - carpet washer - portable - blue/white/black og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1095 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Shark StainStriker PX200EUT Tæpperenser
1.095 kr
Til butik
Shark StainStriker PX200EUT Tæpperenser billede

Produktinformation

Shark StainStriker PX200EUT - Tæpperenser - beholder - Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Shark
Artikel nr.: PX200EUT
EAN: 0622356294638
Varenr.: 1001921658
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shark Tæpperenser StainStriker PX200EUT - carpet washer - portable - blue/white/black
1.103 kr
Til butik
Shark Tæpperenser StainStriker PX200EUT - carpet washer - portable - blue/white/black billede

Produktinformation

- Bærbar tæppevasker til effektiv plet- og dyrehårfjernelse - Våd rengøringsmetode for dyb rengøring uden at skade fibre - 1,25 liters kapacitet til forskellige rengøringsbehov - Let design, nem at manøvrere i hjemmet - Medfølger rengøringsværktøj og specialformler: OXY-multiplikator og DeepClean Pro - Sprækkemundstykke og dyrepelsværktøj til vanskelige områder - Effektiv ydelse med 450 W strøm og 87 dB(A) lydtryk - Ideel til hurtig oprydning og grundig dybderengøring Shark StainStriker PX200EUT er den perfekte løsning til at fjerne genstridige pletter og dyrehår fra dine tæpper. Den bærbare tæppevasker kombinerer en skånsom våd rengøringsmetode med kraftfulde specialformler og praktisk tilbehør, så du nemt kan komme til selv de sværeste steder i hjemmet. Med sin store kapacitet og lette design er den ideel til både hurtige opgaver og dybderengøring, mens den effektive motor sikrer en grundig behandling uden at gå på kompromis med støjniveauet.

Produktspecifikationer

Mærke: Shark
Kategori: Taepperenser
Artikel nr.: PX200EUT
EAN: 0622356294638
Varenr.: 3332489
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Shark PX200EUT rengøringsmiddel til hårde gulve og polstring
1.141 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tæpperenser Shark StainStriker PX200EUT - håndholdt, 1,25 l
-11%1.269 kr
Før 1.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tæpperenser Shark StainStriker PX200EUT - håndholdt, 1,25 l
-10%1.289 kr
Før 1.439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Shark StainStriker PX200EUT Tæpperenser
1.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shark Tæpperenser StainStriker PX200EUT - carpet washer - portable - blue/white/black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shark Tæpperenser StainStriker PX200EUT - carpet washer - portable - blue/white/black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.095 kr1.095 krKøb
2Proshop DK1.103 kr1.103 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.141 kr1.141 krKøb
4Boligcenter DK1.269 kr1.269 krKøb
5Vivas DK1.289 kr1.358 krKøb
6Ultrashop1.349 kr1.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shark Tæpperenser StainStriker PX200EUT - carpet washer - portable - blue/white/black

PriceData har fulgt prisen på Shark Tæpperenser StainStriker PX200EUT - carpet washer - portable - blue/white/black i 178 dage. Laveste pris i perioden er 987 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 1.233 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.049 kr.

Den nuværende pris på 1.095 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Shark Tæpperenser StainStriker PX200EUT - carpet washer - portable - blue/white/black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Shark Tæpperenser StainStriker PX200EUT - carpet washer - portable - blue/white/black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.095 kr17 kr (2%)
27. maj 20261.078 kr39 kr (3%)
25. maj 20261.117 kr39 kr (4%)
19. maj 20261.078 kr39 kr (3%)
17. maj 20261.117 kr8 kr (1%)
10. maj 20261.109 kr8 kr (1%)
9. maj 20261.117 kr1 kr (0%)
3. maj 20261.116 kr38 kr (4%)
1. maj 20261.078 kr39 kr (3%)
30. apr. 20261.117 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret