Gå til hovedindhold

Shampoo Soothing Lavender t. normal hår - 500 ml - Urtekram Body Care

UrtekramShampooEAN: 5701058011295
Pris fra 65 krtil 105 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 42,7 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Shampoo Soothing Lavender t. normal hår - 500 ml - Urtekram Body Care og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Urtekram Soothing Lavender Shampoo 500 ml
65 kr
Til butik
Urtekram Soothing Lavender Shampoo 500 ml billede

Produktinformation

Denne dybt nærende shampoo forkæler dig ikke kun med en lækker duft af lavendel, men indeholder også lavendelolie som en nøgleingrediens, der giver beroligende fordele for hele hårplejeoplevelsen. Sammen med lavendelolie er broccoliolie en vigtig tilføjelse. Hyldet for sin naturlige silikoneagtige følelse, sikrer broccoliolie, at håret føles blødt og medgørligt, samtidig med at det bevarer et sundt look. Ingredienserne arbejder sammen for at blødgøre håret og fremme en frisk, revitaliseret følelse efter hver vask. Perfekt til normalt hår, og denne shampoo er perfekt sammen med vores Soothing Lavender Maximum Shine Balsam, hvilket skaber en komplet hårplejerutine, der øger glansen. Urtekram Soothing Lavender Shampoo 500 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Urtekram
Kategori: Shampoo
Størrelse: 500.000000000
Artikel nr.: 1001080
EAN: 5701058011295
Varenr.: 1374-302-0500
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Urtekram Maximum Shine Shampoo Soothing Lavender - 500 ml
69 kr
Til butik
Urtekram Maximum Shine Shampoo Soothing Lavender - 500 ml billede

Produktinformation

Naturlig shampoo med lavendel for ekstra glansUrtekram Maximum Shine Shampoo Soothing Lavender er en blødgørende shampoo, der giver dit hår smuk glans ved hjælp af nærende brokkolifrøolie og beroligende lavendel. Denne økologiske shampoo er certificeret af Ecocert Cosmos Organic og indeholder 99% naturlige ingredienser for en skånsom hårpleje.Fordelene ved denne naturlige shampooGiver naturlig glans takket være brokkolifrøoljeBeroligende lavendelduft, der skaber en afslappende oplevelseØkologisk certificeret med 99% naturligt oprindelseBlødgørende formel, der er skånsom for normalt hårEt pålideligt valg til din daglige hårpleje. Tilføj Urtekram Maximum Shine Shampoo til din hårrrutine allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: Urtekram
Kategori: Shampoo
Størrelse: 500 ml
Artikel nr.: 90155
EAN: 5701058011295
Varenr.: 90155
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Shampoo Soothing Lavender t. normal hår - 500 ml.
-25%74,95 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Shampoo Soothing Lavender t. normal hår - 500 ml. billede

Produktinformation

Urtekram Tune In Soothing Lavender Maximum Shine Shampoo er en revitaliserende shampoo til normalt hår beriget med nærende broccolifrøolie, aloe vera og hyaluronsyre, som gør håret glat og skinnende.Påfør i vådt hår og skyl ud. Nyd duften af beroligende l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Urtekram
Kategori: Urtekram Shampoo & Balsam
EAN: 5701058011295
Varenr.: 21100
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Shampoo Soothing Lavender t. normal hår - 500 ml - Urtekram Body Care
91 kr
Til butik
Gå til Healthwell DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Urtekram Tune in Soothing Lavender Shampoo, 500 ml
105 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shampoo Soothing Lavender t. normal hår - 500 ml - Urtekram Body Care koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Shampoo Soothing Lavender t. normal hår - 500 ml - Urtekram Body Care koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lyko DK65 kr65 krKøb
2NordicFeel DK69 kr69 krKøb
3Duft og Natur74,95 kr74,95 krKøb
4Økologisk-Supermarked91 kr91 krKøb
5Healthwell DK105 kr105 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Shampoo Soothing Lavender t. normal hår - 500 ml - Urtekram Body Care

PriceData har fulgt prisen på Shampoo Soothing Lavender t. normal hår - 500 ml - Urtekram Body Care i 176 dage. Laveste pris i perioden er 42,7 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 65 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Shampoo Soothing Lavender t. normal hår - 500 ml - Urtekram Body Care. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Shampoo Soothing Lavender t. normal hår - 500 ml - Urtekram Body Care de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202665 kr16,7 kr (35%)
25. maj 202648,3 kr8,65 kr (15%)
23. maj 202656,95 kr5,15 kr (8%)
18. maj 202662,1 kr6,9 kr (12%)
14. maj 202655,2 kr6,9 kr (11%)
11. maj 202662,1 kr2,9 kr (4%)
28. apr. 202665 kr2,9 kr (5%)
24. apr. 202662,1 kr2,9 kr (4%)
23. apr. 202665 kr2,9 kr (5%)
21. apr. 202662,1 kr19,4 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret