Gå til hovedindhold

SG Armaturen SG View spejllampe, 2700K, børstet stål, 46 cm

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021981974206
Pris fra 1.162 krtil 1.299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 137 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SG View spejllampe, 2700K, børstet stål, 46 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1162 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG View spejllampe, 2700K, børstet stål, 46 cm
1.162 kr
Til butik
SG View spejllampe, 2700K, børstet stål, 46 cm billede

Produktinformation

View er en væglampe fra SG Armatur i minimalistisk design. Lampen med indbygget LED lyskilde. View er især velegnet som belysning af spejle eller billeder.

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Indendørslamper
Farve: brushed steel
Størrelse: 460x135x60 mm
EAN: 7021981974206
Varenr.: 6243974201
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
View børstet stål 16w led 2700k
1.162 kr
Til butik
View børstet stål 16w led 2700k billede

Produktinformation

Vægarmatur i minimalistisk design til belysning af spejle og galleri. Den undersænkede afskærmning, giver en behagelig og direkte belysning, uden at blænde. Kan dæmpes via almindelig fase lysdæmper, samt utrolig nem montage, med til af både synlig og skju...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse - varer
EAN: 7021981974206
Varenr.: 1589988
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG View Væglampe LED 16W/827, Børstet stål
1.199 kr
Til butik
SG View Væglampe LED 16W/827, Børstet stål billede

Produktinformation

SG Armaturen er et norsk firma, der har fokus på et smukt design og let montering af deres produkter. SG Armaturen har en høj standard og yder derfor 5 års garanti på fabrikationsfejl.View er en væglampe fra SG Armatur i minimalistisk design. Lampen med i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Fritid
Farve: brushed steel
Størrelse: 460x135x60 mm
EAN: 7021981974206
Varenr.: 6243974201
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG View spejllampe, 2700K, børstet stål, 46 cm
1.295 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG View spejllampe, 2700K, børstet stål, 46 cm
1.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG View spejllampe, 2700K, børstet stål, 46 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG View spejllampe, 2700K, børstet stål, 46 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl1.162 kr1.162 krKøb
2Elvvs.dk1.162 kr1.162 krKøb
3LavprisVærktøj1.199 kr1.199 krKøb
4BilligVVS DK1.295 kr1.295 krKøb
5Greenline1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG View spejllampe, 2700K, børstet stål, 46 cm

PriceData har fulgt prisen på SG View spejllampe, 2700K, børstet stål, 46 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.074 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.152 kr.

Den nuværende pris på 1.162 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for SG View spejllampe, 2700K, børstet stål, 46 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for SG View spejllampe, 2700K, børstet stål, 46 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.162 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.163 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.162 kr7 kr (1%)
8. maj 20261.169 kr7 kr (1%)
24. apr. 20261.162 kr37 kr (3%)
23. apr. 20261.199 kr37 kr (3%)
2. mar. 20261.162 kr13 kr (1%)
1. mar. 20261.175 kr25 kr (2%)
27. feb. 20261.150 kr1 kr (0%)
24. feb. 20261.149 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret