Gå til hovedindhold

SG Armaturen - Uno E27 Væglampe IP65 - Grafitgrå

SG ArmaturenLamperEAN: 7021986236408
Pris fra 537 krtil 859 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 322 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 531 kr 2. mar.

Sammenlign priser på SG Armaturen - Uno E27 Væglampe IP65 - Grafitgrå og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 537 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Uno Grafit E27
537 kr
Til butik
SG Armaturen Uno Grafit E27 billede

Produktinformation

Væglampe, 1 stik, E27, opal, grafit

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 623640
EAN: 7021986236408
Varenr.: 2753531
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Uno Grafit/opal E27 Kl I
537 kr
Til butik
Uno Grafit/opal E27 Kl I billede

Produktinformation

Væg armatur med med E27 fatning uden lyskilde - IK10 vandal sikkert, IP65, Ø270, Godkendt til fælles adgangsveje - SG TRYGHED med 10 år korrosionsgaranti - SG TRYGHED med 5 års systemgaranti på armatur

Produktspecifikationer

Mærke: Sg Armaturen
Kategori: Solar Light - varekartotek
EAN: 7021986236408
Varenr.: 2457562
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UNO GRAFIT/OPAL E27 KL II
537,79 kr
Til butik
UNO GRAFIT/OPAL E27 KL II billede

Produktinformation

Rundt flot væg armatur med halvafskærmning og kryds som både kan monteres ude og inde. Udført i trykstøbt pulverlakeret aluminium. Skærm i UV stabiliseret opal polycarbonat. 2 ind/udgange for kabler, mulighed for både synlig og skjult kabling samt sløjfba...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG ARMATUREN
Kategori: Fatninger
EAN: 7021986236408
Varenr.: 15845088952655
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Uno Grafit/Opal E27 Kl Ii
565,15 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Uno grafit/opal e27 kl ii
583,75 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Uno udendørs væglampe, grå
589 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægarmatur Uno E27 grafit
838 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Uno udendørs væglampe, grå
839 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Uno udendørs væglampe, grå
859 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen - Uno E27 Væglampe IP65 - Grafitgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen - Uno E27 Væglampe IP65 - Grafitgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK537 kr576 krKøb
2Elvvs.dk537 kr537 krKøb
3EL-GROSSISTEN537,79 kr537,79 krKøb
4Billigelogvvs.dk565,15 kr565,15 krKøb
5MaintainIt583,75 kr583,75 krKøb
6Greenline589 kr589 krKøb
7CS MEGASTORE DK838 kr877 krKøb
8BilligVVS DK839 kr839 krKøb
9LavprisVVS859 kr859 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Armaturen - Uno E27 Væglampe IP65 - Grafitgrå

PriceData har fulgt prisen på SG Armaturen - Uno E27 Væglampe IP65 - Grafitgrå i 183 dage. Laveste pris i perioden er 457 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 559 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 514 kr.

Den nuværende pris på 537 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for SG Armaturen - Uno E27 Væglampe IP65 - Grafitgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for SG Armaturen - Uno E27 Væglampe IP65 - Grafitgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026537 kr5,61 kr (1%)
7. maj 2026531,39 kr5,61 kr (1%)
6. maj 2026537 kr5,61 kr (1%)
23. apr. 2026531,39 kr5,61 kr (1%)
22. apr. 2026537 kr5,61 kr (1%)
19. apr. 2026531,39 kr5,61 kr (1%)
18. apr. 2026537 kr6 kr (1%)
2. mar. 2026531 kr
1. mar. 2026531,39 kr
25. feb. 2026531 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret