Gå til hovedindhold

SG Armaturen Soft slim sort 670lm 2700k ra> 98

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021989032175
Pris fra 403 krtil 476,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 73,25 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 399 kr 12. mar.

Sammenlign priser på SG Armaturen Soft slim sort 670lm 2700k ra> 98 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 403 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Downlight Soft Slim LED 9W 2700K, sort
403 kr
Til butik
Downlight Soft Slim LED 9W 2700K, sort billede

Produktspecifikationer

Kategori: Loftlamper & Pendler
Farve: 1
Artikel nr.: 903217
EAN: 7021989032175
Varenr.: 5960328
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Soft slim sort 670lm 2700k ra> 98
403 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Soft Slim Sort 9w/927
434 kr
Til butik
Soft Slim Sort 9w/927 billede

Produktinformation

Eksklusiv downlight for indendørs- eller udendørsbrug med 42 ° lysspredningsvinkel. Produceret i trykstøbt, pulverlakeret aluminium i hvid eller sort med klart frontglas. Avanceret reflektorteknik og tilbagetrukket lyskilde giver højt lumen output med lav...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sg Armaturen
Kategori: Solar Light - varekartotek
EAN: 7021989032175
Varenr.: 2809537
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Soft Slim indbygningsspot, 2700K, sort
435 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Soft Slim indbygningsspot, 2700K, sort
435 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SOFT SLIM SORT 9W/927
435,23 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Soft Slim indbygningsspot, 2700K, sort
449 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Soft Slim Sort 9W/927
457,38 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Soft slim sort 9w/927
476,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen Soft slim sort 670lm 2700k ra> 98 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen Soft slim sort 670lm 2700k ra> 98 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK403 kr442 krKøb
2Proshop DK403 kr442 krKøb
3Elvvs.dk434 kr434 krKøb
4BilligVVS DK435 kr435 krKøb
5Greenline435 kr435 krKøb
6EL-GROSSISTEN435,23 kr435,23 krKøb
7LavprisVVS449 kr449 krKøb
8Billigelogvvs.dk457,38 kr457,38 krKøb
9MaintainIt476,25 kr476,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Armaturen Soft slim sort 670lm 2700k ra> 98

PriceData har fulgt prisen på SG Armaturen Soft slim sort 670lm 2700k ra> 98 i 138 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 405 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 402 kr.

Den nuværende pris på 403 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for SG Armaturen Soft slim sort 670lm 2700k ra> 98. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for SG Armaturen Soft slim sort 670lm 2700k ra> 98 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 2026403 kr4 kr (1%)
12. mar. 2026399 kr6 kr (1%)
15. jan. 2026405 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret