Gå til hovedindhold

SG ARMATUREN Smart Switch DK II Antracit Sæt Polycarbonat (PC)

Sg ArmaturenBelysningEAN: 7021988204672
Pris fra 59,34 krtil 66,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 7,16 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 52 kr 17. maj

Sammenlign priser på SG ARMATUREN Smart Switch DK II Antracit Sæt Polycarbonat (PC) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59.34 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Smart Switch Dk Ii Sæt Antracit
59,34 kr
Til butik
Smart Switch Dk Ii Sæt Antracit billede

Produktinformation

Afdækning til Smart Switch 3-dele Smart Switch DK II Antracit Sæt Polycarbonat (PC) Søgetermer: 5401016247 - 820467 - 5401016247 - 7021988204672

Produktspecifikationer

Mærke: Sg Armaturen
Kategori: Home Automation Kits
EAN: 7021988204672
Varenr.: 9138158240081
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG ARMATUREN Smart Switch DK II Antracit Sæt Polycarbonat (PC)
59,6 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Smart switch dk ii sæt antracit
61,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SMART SWITCH DK II SÆT ANTRACIT
66,19 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Afdkning Smart Switch DK II, st antracit - SG Armaturen
66,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG ARMATUREN Smart Switch DK II Antracit Sæt Polycarbonat (PC) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG ARMATUREN Smart Switch DK II Antracit Sæt Polycarbonat (PC) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk59,34 kr59,34 krKøb
2CS MEGASTORE DK59,6 kr98,6 krKøb
3MaintainIt61,25 kr61,25 krKøb
4EL-GROSSISTEN66,19 kr66,19 krKøb
5WATTOO.DK66,5 kr66,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG ARMATUREN Smart Switch DK II Antracit Sæt Polycarbonat (PC)

PriceData har fulgt prisen på SG ARMATUREN Smart Switch DK II Antracit Sæt Polycarbonat (PC) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 52 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 71 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 59,34 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for SG ARMATUREN Smart Switch DK II Antracit Sæt Polycarbonat (PC). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for SG ARMATUREN Smart Switch DK II Antracit Sæt Polycarbonat (PC) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202659,34 kr3,34 kr (6%)
25. maj 202656 kr3 kr (6%)
21. maj 202653 kr2 kr (4%)
20. maj 202655 kr3 kr (6%)
17. maj 202652 kr2 kr (4%)
15. maj 202654 kr5,34 kr (9%)
14. maj 202659,34 kr2,34 kr (4%)
1. maj 202657 kr1 kr (2%)
30. apr. 202658 kr1,34 kr (2%)
14. apr. 202659,34 kr1,91 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret