Gå til hovedindhold

Severin Severin WK 3418 elkedel med temperaturindstilling 1,7 L Rustfrit stål

SeverinElkedlerEAN: 4008146035098
Pris fra 390 krtil 539 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 149 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 384 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Severin Severin WK 3418 elkedel med temperaturindstilling 1,7 L Rustfrit stål og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 390 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SEVERIN Elkedel 1.5liter 3kW Børstet rustfrit stål
390 kr
Til butik
SEVERIN Elkedel 1.5liter 3kW Børstet rustfrit stål billede

Produktinformation

SEVERIN WK 3418 - Kedel - 1.5 liter - 3 kW - børstet rustfrit stål

Produktspecifikationer

Artikel nr.: WK3418
EAN: 4008146035098
Varenr.: 995764796
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SEVERIN WK 3418 - Kedel - 1.5 liter - 3 kW - børstet rustfrit stål
431 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Severin Severin WK 3418 elkedel med temperaturindstilling 1,7 L Rustfrit stål
-24%519 kr
Før 685 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkoger Severin 1,7 l - 3.000 W, rustfrit stål/sort
519 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkoger Severin 1,7 l - 3.000 W, rustfrit stål/sort
539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Severin Severin WK 3418 elkedel med temperaturindstilling 1,7 L Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Severin Severin WK 3418 elkedel med temperaturindstilling 1,7 L Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK390 kr390 krKøb
2CS MEGASTORE DK431 kr470 krKøb
3KitchenTime DK519 kr519 krKøb
4Boligcenter DK519 kr519 krKøb
5Vivas DK539 kr618 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Severin Severin WK 3418 elkedel med temperaturindstilling 1,7 L Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Severin Severin WK 3418 elkedel med temperaturindstilling 1,7 L Rustfrit stål i 184 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 472 kr.

Den nuværende pris på 390 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Severin Severin WK 3418 elkedel med temperaturindstilling 1,7 L Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Severin Severin WK 3418 elkedel med temperaturindstilling 1,7 L Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026390 kr6 kr (2%)
30. apr. 2026384 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026385 kr5 kr (1%)
26. mar. 2026390 kr75 kr (16%)
19. mar. 2026465 kr2 kr (0%)
18. mar. 2026463 kr46 kr (9%)
17. mar. 2026509 kr6 kr (1%)
15. mar. 2026503 kr9 kr (2%)
13. mar. 2026494 kr9 kr (2%)
11. mar. 2026485 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret