Gå til hovedindhold

SEVERIN AT 2514 - Brødrister - elektrisk - 2 skive - sort/børstet rustfrit stål

SeverinHjem og haveEAN: 4008146251405
Pris fra 232 krtil 429 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 197 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 227 kr 9. maj

Sammenlign priser på SEVERIN AT 2514 - Brødrister - elektrisk - 2 skive - sort/børstet rustfrit stål og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 232 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SEVERIN AT 2514 Brødrister Sort/børstet rustfrit stål
232 kr
Til butik
SEVERIN AT 2514 Brødrister Sort/børstet rustfrit stål billede

Produktinformation

SEVERIN AT 2514 - Brødrister - elektrisk - 2 skive - sort/børstet rustfrit stål

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 2514
EAN: 4008146251405
Varenr.: 994016790
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SEVERIN Brødrister AT 2514 - Stainless Steel
232 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Severin Severin AT 2514 brødrister 2 skiver Rustfrit stål
-30%309 kr
Før 443 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SEVERIN AT 2514 - Brødrister - elektrisk - 2 skive - sort/børstet rustfrit stål
343 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Brødrister 2-skive rustfrit stål, afrimning og genopvarmning
-14%429 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SEVERIN AT 2514 - Brødrister - elektrisk - 2 skive - sort/børstet rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SEVERIN AT 2514 - Brødrister - elektrisk - 2 skive - sort/børstet rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK232 kr232 krKøb
2Proshop DK232 kr271 krKøb
3KitchenTime DK309 kr358 krKøb
4CS MEGASTORE DK343 kr382 krKøb
5Estore DK429 kr429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SEVERIN AT 2514 - Brødrister - elektrisk - 2 skive - sort/børstet rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på SEVERIN AT 2514 - Brødrister - elektrisk - 2 skive - sort/børstet rustfrit stål i 181 dage. Laveste pris i perioden er 227 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 256 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 238 kr.

Den nuværende pris på 232 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for SEVERIN AT 2514 - Brødrister - elektrisk - 2 skive - sort/børstet rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for SEVERIN AT 2514 - Brødrister - elektrisk - 2 skive - sort/børstet rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026232 kr5 kr (2%)
9. maj 2026227 kr1 kr (0%)
25. mar. 2026228 kr21 kr (8%)
9. mar. 2026249 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret