Gå til hovedindhold

Sesamfrø, økologiske 1 kg Biogan - OBS kan indeholde spor af gluten

BioganMelEAN: 5704297151401
Pris fra 69 krtil 89,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20,95 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sesamfrø, økologiske 1 kg Biogan - OBS kan indeholde spor af gluten og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sesamfrø Økologisk - 1 kg - Biogan - DISCOUNT PRIS
69 kr
Til butik
Sesamfrø Økologisk - 1 kg - Biogan - DISCOUNT PRIS billede

Produktspecifikationer

Mærke: Biogan
Kategori: Frø
EAN: 5704297151401
Varenr.: B-1514
Gå til Organic Beauty Supply
TrustScore 5 ud af 54,7
biogan - Økologiske sesamfrø 1kg
84,95 kr
Til butik
biogan - Økologiske sesamfrø 1kg billede

Produktinformation

De økologiske sesamfrø fra biogan er uafskallede og smukke at se på i deres gyldne nuancer. Sesamfrø kan anvendes i og på alle slags bagværk. Til stenalderbrød gør dette uafskallede sesamfrø sig særlig godt. Du kan også anvende dem, som ekstra smagsgive...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: biogan
Kategori: Frø
EAN: 5704297151401
Varenr.: 3704
Gå til Løvegården
TrustScore 5 ud af 54,8
Sesamfrø, økologiske 1 kg Biogan - OBS kan indeholde spor af gluten
85,45 kr
Til butik
Sesamfrø, økologiske 1 kg Biogan - OBS kan indeholde spor af gluten billede

Produktinformation

Økologiske sesamfrø uafskallede og fyldt med smag Disse økologiske sesamfrø fra Biogan er uafskallede, hvilket giver dem en intens og nøddeagtig smag. De er en klassiker i mange køkkener og kan bruges i alt fra bagværk til salater og madlavning. Perf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Biogan
Kategori: Sesamfrø
EAN: 5704297151401
Varenr.: 37515
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Sesamfrø Øko. - 1 kg.
89,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sesamfrø, økologiske 1 kg Biogan - OBS kan indeholde spor af gluten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sesamfrø, økologiske 1 kg Biogan - OBS kan indeholde spor af gluten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Økologisk-Supermarked69 kr69 krKøb
2Organic Beauty Supply84,95 kr84,95 krKøb
3Løvegården85,45 kr85,45 krKøb
4Duft og Natur89,95 kr89,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sesamfrø, økologiske 1 kg Biogan - OBS kan indeholde spor af gluten

PriceData har fulgt prisen på Sesamfrø, økologiske 1 kg Biogan - OBS kan indeholde spor af gluten i 180 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 84,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Sesamfrø, økologiske 1 kg Biogan - OBS kan indeholde spor af gluten. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Sesamfrø, økologiske 1 kg Biogan - OBS kan indeholde spor af gluten de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. apr. 202669 kr14,11 kr (17%)
14. apr. 202683,11 kr14,11 kr (20%)
8. mar. 202669 kr15,95 kr (19%)
7. mar. 202684,95 kr15,95 kr (23%)
1. mar. 202669 kr15,95 kr (19%)
28. feb. 202684,95 kr15,95 kr (23%)
16. feb. 202669 kr14,11 kr (17%)
15. feb. 202683,11 kr14,11 kr (20%)
20. jan. 202669 kr14,11 kr (17%)
19. jan. 202683,11 kr14,11 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret