Gå til hovedindhold

SES Creative Mega bubbles, 200 ml, 5 År, Ikke for børn fra 0-3 år

SES CreativeUdelegetøjEAN: 8710341022518
Pris fra 61 krtil 109,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 48,95 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 57 kr 23. apr.

Sammenlign priser på SES Creative Mega bubbles, 200 ml, 5 År, Ikke for børn fra 0-3 år og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SES Creative Mega Bubble Blower
61 kr
Til butik
SES Creative Mega Bubble Blower billede

Produktinformation

artikel nr. SES 02251. Hvem laver de største bobler? Alle kan nemt lave store bobler med Mega Bubble-sættet fra Ses. Hold pindene sammen, og dyp snoren i det ekstra stærke sæbevand. Når du forsigtigt trækker pindene fra hinanden, opstår der en boble. Ved derefter at gå baglæns bliver boblen større og større.

Produktspecifikationer

Mærke: SES Creative
Kategori: Udendoersleg
Artikel nr.: 02251
EAN: 8710341022518
Varenr.: 3164455
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SES Creative Mega bubbles, 200 ml, 5 År, Ikke for børn fra 0-3 år
89 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Ses Creative - Mega Sæbebobler
89,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SES Creative Mega boble - (S02251)
107 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
SES Creative Sæbeboblesæt - Mega
109,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SES Creative Mega bubbles, 200 ml, 5 År, Ikke for børn fra 0-3 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SES Creative Mega bubbles, 200 ml, 5 År, Ikke for børn fra 0-3 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK61 kr100 krKøb
2CS MEGASTORE DK89 kr128 krKøb
3Gucca.dk89,95 kr89,95 krKøb
4Teknikproffset DK107 kr156 krKøb
5Kids-world.dk109,95 kr109,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SES Creative Mega bubbles, 200 ml, 5 År, Ikke for børn fra 0-3 år

PriceData har fulgt prisen på SES Creative Mega bubbles, 200 ml, 5 År, Ikke for børn fra 0-3 år i 181 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 106 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 72 kr.

Den nuværende pris på 61 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for SES Creative Mega bubbles, 200 ml, 5 År, Ikke for børn fra 0-3 år. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for SES Creative Mega bubbles, 200 ml, 5 År, Ikke for børn fra 0-3 år de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202661 kr18 kr (23%)
9. maj 202679 kr2 kr (3%)
8. maj 202677 kr8 kr (12%)
26. apr. 202669 kr1 kr (1%)
25. apr. 202670 kr13 kr (23%)
23. apr. 202657 kr12 kr (17%)
22. apr. 202669 kr1 kr (1%)
11. apr. 202670 kr5 kr (8%)
2. apr. 202665 kr1 kr (2%)
1. apr. 202666 kr4 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret