Gå til hovedindhold

Serveringstallerken Bloomingville Sandrine Ø28,5 cm stentøj dybblå rustikt håndlavet design

BloomingvilleTallerkenerEAN: 5711173138432
Pris fra 119 krtil 189 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 109 kr 31. maj

Sammenlign priser på Serveringstallerken Bloomingville Sandrine Ø28,5 cm stentøj dybblå rustikt håndlavet design og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Sandrine Tallerken, Blå, Stentøj
119 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Sandrine Tallerken, Blå, Stentøj billede

Produktspecifikationer

Kategori: Tallerkner
Farve: 2
Artikel nr.: 17902757
EAN: 5711173138432
Varenr.: 24929657
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Sandrine tallerken Ø28,5 cm blå
-10%161 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE Sandrine Tallerken, Blå, Stentøj, D28,5 cm
-10%170,1 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Sandrine Tallerken, Blå, Stentøj, D28,5xH2,5 cm
179 kr
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Serveringstallerken Bloomingville Sandrine Ø28,5 cm stentøj dybblå rustikt håndlavet design
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Serveringstallerken Bloomingville Sandrine Ø28,5 cm stentøj dybblå rustikt håndlavet design koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Serveringstallerken Bloomingville Sandrine Ø28,5 cm stentøj dybblå rustikt håndlavet design koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK119 kr158 krKøb
2KitchenTime DK161 kr210 krKøb
3Boboonline.dk170,1 kr170,1 krKøb
4Rikki Tikki Shop179 kr179 krKøb
5Likehome.dk189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Serveringstallerken Bloomingville Sandrine Ø28,5 cm stentøj dybblå rustikt håndlavet design

PriceData har fulgt prisen på Serveringstallerken Bloomingville Sandrine Ø28,5 cm stentøj dybblå rustikt håndlavet design i 181 dage. Laveste pris i perioden er 107 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Serveringstallerken Bloomingville Sandrine Ø28,5 cm stentøj dybblå rustikt håndlavet design. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Serveringstallerken Bloomingville Sandrine Ø28,5 cm stentøj dybblå rustikt håndlavet design de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026119 kr10 kr (9%)
31. maj 2026109 kr1 kr (1%)
30. maj 2026110 kr2 kr (2%)
27. maj 2026112 kr1 kr (1%)
24. maj 2026113 kr1 kr (1%)
23. maj 2026114 kr1 kr (1%)
21. maj 2026115 kr1 kr (1%)
11. maj 2026116 kr3 kr (3%)
10. maj 2026119 kr3 kr (3%)
9. maj 2026116 kr13 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret