Gå til hovedindhold

Serveringsskål Bloomingville Neri i sort stentøj Ø33 cm

BloomingvilleServeringsfadeEAN: 5711173201037
Pris fra 329 krtil 469 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Serveringsskål Bloomingville Neri i sort stentøj Ø33 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 329 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Neri Skål, Sort, Stentøj
329 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Neri Skål, Sort, Stentøj billede

Produktspecifikationer

Kategori: Skåle
Farve: 2
Artikel nr.: 21255689
EAN: 5711173201037
Varenr.: 24929700
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Serveringsskål Bloomingville Neri i sort stentøj Ø33 cm
329 kr
Til butik
Serveringsskål Bloomingville Neri i sort stentøj Ø33 cm billede

Produktinformation

Introducer elegance og moderne design til dit middagsbord med Bloomingville´s Neri serveringsskål. Denne skål er fremstillet i solidt og holdbart stentøj, hvilket sikrer et langvarigt produkt. Med sin dybsorte farve og den fine detalje i relieffet, vil Ne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Serveringsfade
Farve: Sort
EAN: 5711173201037
Varenr.: 26556
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville - Neri Skål - Sort - Stentøj Keramik
339,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Neri Skål, Sort, Stentøj, D33xH6 cm
469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Serveringsskål Bloomingville Neri i sort stentøj Ø33 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Serveringsskål Bloomingville Neri i sort stentøj Ø33 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK329 kr368 krKøb
2Likehome.dk329 kr329 krKøb
3Gucca.dk339,95 kr339,95 krKøb
4Rikki Tikki Shop469 kr469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Serveringsskål Bloomingville Neri i sort stentøj Ø33 cm

PriceData har fulgt prisen på Serveringsskål Bloomingville Neri i sort stentøj Ø33 cm i 178 dage. Laveste pris i perioden er 249,95 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 339,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 292 kr.

Den nuværende pris på 329 kr er 13% over normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Serveringsskål Bloomingville Neri i sort stentøj Ø33 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Serveringsskål Bloomingville Neri i sort stentøj Ø33 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. apr. 2026329 kr10,95 kr (3%)
7. apr. 2026339,95 kr10,95 kr (3%)
29. mar. 2026329 kr10,95 kr (3%)
28. mar. 2026339,95 kr10,95 kr (3%)
19. mar. 2026329 kr10,95 kr (3%)
18. mar. 2026339,95 kr10,95 kr (3%)
15. mar. 2026329 kr10,95 kr (3%)
14. mar. 2026339,95 kr10,95 kr (3%)
6. mar. 2026329 kr69 kr (27%)
28. feb. 2026260 kr69 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret