Gå til hovedindhold

Serveringskrukke Bloomingville Pixie stentøj grøn med låg og ske Ø7,5 x H6 cm 200 ml

Pris fra 42 krtil 119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (65% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Serveringskrukke Bloomingville Pixie stentøj grøn med låg og ske Ø7,5 x H6 cm 200 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Pixie Krukke m/Låg & Ske, Grøn, Stentøj
42 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Pixie Krukke m/Låg & Ske, Grøn, Stentøj billede

Produktspecifikationer

Kategori: A
Farve: 1
Artikel nr.: 22063928
EAN: 5711173196630
Varenr.: 24929707
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Pixie krukke med låg og ske grøn
-52%59 kr
Før 124 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Serveringskrukke Bloomingville Pixie stentøj grøn med låg og ske Ø7,5 x H6 cm 200 ml
80 kr
Til butik
Serveringskrukke Bloomingville Pixie stentøj grøn med låg og ske Ø7,5 x H6 cm 200 ml billede

Produktinformation

Bloomingville præsenterer Pixie krukken, et unikt stykke serveringstøj, der både er funktionelt og dekorativt for any moderne køkken eller spisestue. Denne charmerende krukke kommer med et praktisk låg samt en matchende ske, perfekt til servering af alt f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Servering
Farve: Grøn
EAN: 5711173196630
Varenr.: 26446
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Pixie Krukke m/Låg & Ske, Grøn, Stentøj, D7,5xH6 cm
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Serveringskrukke Bloomingville Pixie stentøj grøn med låg og ske Ø7,5 x H6 cm 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Serveringskrukke Bloomingville Pixie stentøj grøn med låg og ske Ø7,5 x H6 cm 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK42 kr81 krKøb
2KitchenTime DK59 kr108 krKøb
3Likehome.dk80 kr80 krKøb
4Rikki Tikki Shop119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Serveringskrukke Bloomingville Pixie stentøj grøn med låg og ske Ø7,5 x H6 cm 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Serveringskrukke Bloomingville Pixie stentøj grøn med låg og ske Ø7,5 x H6 cm 200 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 42 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 80 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Serveringskrukke Bloomingville Pixie stentøj grøn med låg og ske Ø7,5 x H6 cm 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Serveringskrukke Bloomingville Pixie stentøj grøn med låg og ske Ø7,5 x H6 cm 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202642 kr2,31 kr (5%)
22. maj 202644,31 kr2,31 kr (6%)
13. maj 202642 kr17 kr (29%)
3. maj 202659 kr10 kr (14%)
2. maj 202669 kr10 kr (17%)
1. maj 202659 kr10 kr (14%)
30. apr. 202669 kr10 kr (17%)
29. apr. 202659 kr10 kr (14%)
28. apr. 202669 kr10 kr (17%)
26. apr. 202659 kr10 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret