Gå til hovedindhold

Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid

SennheiserElektronikEAN: 4260752331258
Pris fra 814 krtil 1.001 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 187 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 499,5 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 814 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid
814 kr
Til butik
Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Sennheiser
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: 700263
EAN: 4260752331258
Varenr.: 20953342
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse in-ear høretelefoner Sennheiser ACCENTUM - hvid
-11%879 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse in-ear høretelefoner Sennheiser ACCENTUM - hvid billede

Produktinformation

Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvidSennheiser ACCENTUM trådløse øretelefoner redefinerer lytteoplevelsen med deres teknologi og design. Med Hybrid Active Noise Canceling og Transparent Mode giver disse øretelefoner dig fleksibilitet til at fordybe dig i musikken eller forblive forbundet med omgivelserne. Med Bluetooth 5.3 sikrer de stabil forbindelse og er kompatible med en bred vifte af lydkodeker for lyd i høj kvalitet. TrueResponse-teknologien leverer lyd med enestående klarhed over et bredt frekvensområde fra 5 til 21.000 Hz. ACCENTUM-øretelefonerne er designet med komfort og brugervenlighed for øje og leveres med et Qi-kompatibelt trådløst opladningsetui, der giver hurtig genopladning med en batterikapacitet, der understøtter langvarig brug. Deres IP54-klassificering sikrer beskyttelse mod stænk, hvilket gør dem til en pålidelig ledsager på alle dine eventyr. Uanset om du pendler, arbejder eller slapper af, er ACCENTUM-øretelefonerne designet til at give en førsteklasses lydoplevelse.Avanceret lydklarhedACCENTUM-øretelefonerne er udstyret med TrueResponse-teknologi og et bredt frekvensrespons på 5-21.000 Hz, så hver eneste tone og hvert eneste beat kan høres klart.Problemfri forbindelseDisse ægte trådløse øretelefoner er udstyret med Bluetooth 5.3 og tilbyder stabil og hurtig parring med dine enheder. De understøtter en række lydkodeker, herunder AAC, LC3, SBC og aptX, for lyd i høj kvalitet.Personlig lytteoplevelseMed Hybrid ANC og Transparent Mode kan brugerne vælge at fordybe sig i deres musik eller være opmærksomme på deres omgivelser, hvilket gør ACCENTUM ideel til både fokuseret lytning og sikker udendørs brug.Komfort og brug hele dagenIn-ear-designet suppleres af en let konstruktion og en batterilevetid, der understøtter op til 1,5 timers genopladning, samt Qi-trådløs opladning for ekstra bekvemmelig...

Produktspecifikationer

Mærke: Sennheiser
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.14g
EAN: 4260752331258
Varenr.: 1814216
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse in-ear høretelefoner Sennheiser ACCENTUM - hvid
-11%899 kr
Før 1.009 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse in-ear høretelefoner Sennheiser ACCENTUM - hvid billede

Produktinformation

Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvidSennheiser ACCENTUM trådløse øretelefoner redefinerer lytteoplevelsen med deres teknologi og design. Med Hybrid Active Noise Canceling og Transparent Mode giver disse øretelefoner dig fleksibilitet til at fordybe dig i musikken eller forblive forbundet med omgivelserne. Med Bluetooth 5.3 sikrer de stabil forbindelse og er kompatible med en bred vifte af lydkodeker for lyd i høj kvalitet. TrueResponse-teknologien leverer lyd med enestående klarhed over et bredt frekvensområde fra 5 til 21.000 Hz. ACCENTUM-øretelefonerne er designet med komfort og brugervenlighed for øje og leveres med et Qi-kompatibelt trådløst opladningsetui, der giver hurtig genopladning med en batterikapacitet, der understøtter langvarig brug. Deres IP54-klassificering sikrer beskyttelse mod stænk, hvilket gør dem til en pålidelig ledsager på alle dine eventyr. Uanset om du pendler, arbejder eller slapper af, er ACCENTUM-øretelefonerne designet til at give en førsteklasses lydoplevelse.Avanceret lydklarhedACCENTUM-øretelefonerne er udstyret med TrueResponse-teknologi og et bredt frekvensrespons på 5-21.000 Hz, så hver eneste tone og hvert eneste beat kan høres klart.Problemfri forbindelseDisse ægte trådløse øretelefoner er udstyret med Bluetooth 5.3 og tilbyder stabil og hurtig parring med dine enheder. De understøtter en række lydkodeker, herunder AAC, LC3, SBC og aptX, for lyd i høj kvalitet.Personlig lytteoplevelseMed Hybrid ANC og Transparent Mode kan brugerne vælge at fordybe sig i deres musik eller være opmærksomme på deres omgivelser, hvilket gør ACCENTUM ideel til både fokuseret lytning og sikker udendørs brug.Komfort og brug hele dagenIn-ear-designet suppleres af en let konstruktion og en batterilevetid, der understøtter op til 1,5 timers genopladning, samt Qi-trådløs opladning for ekstra bekvemmelighed.Holdbar og pålideligACCENTUM-øretelefonerne er designet til at modstå vejr og vind og er sprøjtevandstætte med en IP54-klassificering, hvilket sikrer, at de er velegnede til brug i en række forskellige miljøer.GenereltAnbefalet brug: Transportabel elektronikBeskyttelse: SprøjteresistentDimensioner & vægt detaljer: Opladningsetui: 41 g | Ørespids: 5.5 gFarve: HvidFunktioner: Berøringskontrol, sand trådløs stereoPakningstype: BoksProdukttype: Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløsVægt: 52 gLydudgangAktiv støjannulleringsteknologi: Hybrid ANCAktiv støjfjerning: JaBlænder: 7 mmBluetooth audiocodec: SBCAACaptXLC3Bluetooth-profiler: Hands-Free Profile (HFP)Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP)Telephony and Media Audio Profile (TMAP)Public Broadcast Profile (PBP)Bluetooth-version: Bluetooth 5.3Egenskaber: TrueResponse-teknologiForbindelsesteknologi: TrådløsFølsomhed: 107 dBFrekvensrespons: 5 - 21000 HzHovedtelefonmodeller: I øretHovedtelefonteknologi: DynamiskLydeffekter: Signature Sound, Transparent ModeLydudgangsmodus: StereoTotal harmonisk forvrængning (THD): <0.08%Trådløs teknologi: BluetoothMikrofonDriftsmåde af mikrofon: StråleformingFormfaktor: IndbyggetFrekvensrespons: 100 - 10000 HzMed mikrofoner: 2DiverseKabeloplysninger: Opladningskabel - aftageligOverensstemmelsesstandarder: IP54, UN 3481Software inkluderet: Sennheiser Smart ControlUdstyr inkluderet: Opladningskabel4 ørespidser (extra smallsmallmediumlarge)opladningsbase (400 mAh)Understøttet værtsenheds-OS: Android, iOSEffektBatteri: Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litiumion - - trådløs opladningDriftstid (op til): 8 time(r)Genopladningstid: 1.5 time(r)Kapacitet: 55 mAhRun Time detaljer: Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 28 timer | Løbende playback (aktiv støjannullering fra): op til 8 timer | Løbende playback (aktiv støjannullering til): op til 6 timerTrådløs opladningsstandarder: QiProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 årMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 9.5 cmDybde ved forsendelse: 4.2 cmHøjde ved forsendelse: 11 cmVægt ved forsendelse: 141 gMiljømæssige parametreFugtighedsgrad ved brug: 10 - 80% RH (non-condensing)Lagerfugtighedsgrad: 10 - 90% RHMaks. driftstemperatur: 40 °CMaks. Opbevaringstemperatur: 60 °CMin. driftstemperatur: 0 °CMin. lagertemperatur: -20 °C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sennheiser
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.14g
EAN: 4260752331258
Varenr.: 1814216
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sennheiser ACCENTUM ægte trådløs hvid
909 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sennheiser ACCENTUM Trådløs TWS earbuds Hvid
979 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sennheiser Accentum - Black
999 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sennheiser ACCENTUM Trådløs TWS earbuds Hvid
1.001 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK814 kr853 krKøb
2Boligcenter DK879 kr879 krKøb
3Vivas DK899 kr968 krKøb
4Teknikproffset DK909 kr958 krKøb
5Ultrashop979 kr979 krKøb
6Proshop DK999 kr1.038 krKøb
7CompuMail DK1.001 kr1.001 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid

PriceData har fulgt prisen på Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid i 184 dage. Laveste pris i perioden er 499,5 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 809 kr.

Den nuværende pris på 814 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 19% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026814 kr65 kr (9%)
14. maj 2026749 kr67 kr (10%)
7. maj 2026682 kr13 kr (2%)
29. apr. 2026695 kr17 kr (2%)
23. apr. 2026712 kr63 kr (8%)
21. apr. 2026775 kr26 kr (3%)
16. apr. 2026749 kr41 kr (5%)
15. apr. 2026790 kr290,5 kr (58%)
11. apr. 2026499,5 kr226,5 kr (31%)
10. apr. 2026726 kr31 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret