Gå til hovedindhold

Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid

SennheiserElektronikEAN: 4260752331258
Pris fra 805 krtil 999 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 194 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 499,5 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 805 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid
805 kr
Til butik
Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Sennheiser
Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: 700263
EAN: 4260752331258
Varenr.: 20953342
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sennheiser ACCENTUM Trådløs TWS earbuds Hvid
849 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse in-ear høretelefoner Sennheiser ACCENTUM - hvid
-11%879 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse in-ear høretelefoner Sennheiser ACCENTUM - hvid billede

Produktinformation

Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvidSennheiser ACCENTUM trådløse øretelefoner redefinerer lytteoplevelsen med deres teknologi og design. Med Hybrid Active Noise Canceling og Transparent Mode giver disse øretelefoner dig fleksibilitet til at fordybe dig i musikken eller forblive forbundet med omgivelserne. Med Bluetooth 5.3 sikrer de stabil forbindelse og er kompatible med en bred vifte af lydkodeker for lyd i høj kvalitet. TrueResponse-teknologien leverer lyd med enestående klarhed over et bredt frekvensområde fra 5 til 21.000 Hz. ACCENTUM-øretelefonerne er designet med komfort og brugervenlighed for øje og leveres med et Qi-kompatibelt trådløst opladningsetui, der giver hurtig genopladning med en batterikapacitet, der understøtter langvarig brug. Deres IP54-klassificering sikrer beskyttelse mod stænk, hvilket gør dem til en pålidelig ledsager på alle dine eventyr. Uanset om du pendler, arbejder eller slapper af, er ACCENTUM-øretelefonerne designet til at give en førsteklasses lydoplevelse.Avanceret lydklarhedACCENTUM-øretelefonerne er udstyret med TrueResponse-teknologi og et bredt frekvensrespons på 5-21.000 Hz, så hver eneste tone og hvert eneste beat kan høres klart.Problemfri forbindelseDisse ægte trådløse øretelefoner er udstyret med Bluetooth 5.3 og tilbyder stabil og hurtig parring med dine enheder. De understøtter en række lydkodeker, herunder AAC, LC3, SBC og aptX, for lyd i høj kvalitet.Personlig lytteoplevelseMed Hybrid ANC og Transparent Mode kan brugerne vælge at fordybe sig i deres musik eller være opmærksomme på deres omgivelser, hvilket gør ACCENTUM ideel til både fokuseret lytning og sikker udendørs brug.Komfort og brug hele dagenIn-ear-designet suppleres af en let konstruktion og en batterilevetid, der understøtter op til 1,5 timers genopladning, samt Qi-trådløs opladning for ekstra bekvemmelig...

Produktspecifikationer

Mærke: Sennheiser
Kategori: Høretelefoner
Vægt: 0.14g
EAN: 4260752331258
Varenr.: 1814216
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse in-ear høretelefoner Sennheiser ACCENTUM - hvid
-11%899 kr
Før 1.009 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sennheiser ACCENTUM ægte trådløs hvid
909 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sennheiser ACCENTUM Trådløs TWS earbuds Hvid
979 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sennheiser Accentum - Black
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK805 kr844 krKøb
2CompuMail DK849 kr849 krKøb
3Boligcenter DK879 kr879 krKøb
4Vivas DK899 kr968 krKøb
5Teknikproffset DK909 kr958 krKøb
6Ultrashop979 kr979 krKøb
7Proshop DK999 kr1.038 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid

PriceData har fulgt prisen på Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid i 163 dage. Laveste pris i perioden er 499,5 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 812 kr.

Den nuværende pris på 805 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Sennheiser ACCENTUM - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026805 kr44 kr (5%)
2. jun. 2026849 kr35 kr (4%)
31. maj 2026814 kr1 kr (0%)
30. maj 2026815 kr1 kr (0%)
27. maj 2026814 kr65 kr (9%)
14. maj 2026749 kr67 kr (10%)
7. maj 2026682 kr13 kr (2%)
29. apr. 2026695 kr17 kr (2%)
23. apr. 2026712 kr63 kr (8%)
21. apr. 2026775 kr26 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret