Gå til hovedindhold

Boligcenter Sengestel Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 100 x 200 cm

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721288275912
Pris fra 2.599 krtil 3.699 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.100 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.299 kr 5. maj

Sammenlign priser på Sengestel Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 100 x 200 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2599 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme med madras med madras 2 stk Lysegrå Stof
-25%2.599 kr
Før 3.443 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme med madras med madras 2 stk Lysegrå Stof billede

Produktinformation

Denne moderne sengestel med madras kombinerer lækkert design med praktisk funktionalitet og passer perfekt til moderne soveværelser. Den glatte tekstur og det stilrene matte finish gør, at den passer ind i enhver indretning. Rammens simple linjer giver en minimalistisk vibe og den balancerede skummadras er ideel til alle sovestile. Den rummer også masser af opbevaringsplads med indbyggede skuffer, der holder rummet neat og organiseret. Slank, glat design Denne seng har en slank ramme med en mat finish, der udstråler enkelhed og moderne smag. Det minimalistiske design gør den alsidig til ethvert soveværelse og giver et stilrent look til dem, der elsker moderne dekoration.Medium skumkomfort Udstyret med en høj-densitets skummadras, giver denne seng medium fasthed, der passer til forskellige sovestile. Den tilbyder både blødhed og støtte, ideel til side-, ryg- og mavesovere, som ønsker en rolig nat.Praktisk indbygget opbevaring Med opbevaring under madrassen, hjælper denne seng med at maksimere pladsen i soveværelset. De skjulte skuffer har masser af plads til sengetøj, tøj eller personlige ting og gør det nemt at holde orden.Blød, stof tekstur Denne seng er lavet af stof, som sikrer en dejlig blød overflade. Det valg af materiale bidrager til en luksuriøs følelse og gør den til et indbydende midtpunkt i dit soveværelse.Let pleje At holde denne seng pæn kræver minimal indsats. Tør bare med en tør klud for at bevare den ren og flot. Dette design henvender sig til travle folk, så de nemt kan vedligeholde den. Farve: LysegråMateriale: StofRammemateriale: KrydsfinerSamlede dimensioner: 203 x 100 x 43,5 cm (L x B x H)Madras størrelse: Bred enkelt seng (100 cm x 200 cm eller 39" x 79")Slidstærkmed madrasMadrasmateriale: SkumForsamling krævet: JaLeveringsindhold:

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 55.2g
EAN: 8721288275912
Varenr.: 1717975
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme med madras med madras 2 stk Lysegrå Stof
-24%2.619 kr
Før 3.463 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme med madras med madras 2 stk Lysegrå Stof billede

Produktinformation

Denne moderne sengestel med madras kombinerer lækkert design med praktisk funktionalitet og passer perfekt til moderne soveværelser. Den glatte tekstur og det stilrene matte finish gør, at den passer ind i enhver indretning. Rammens simple linjer giver en minimalistisk vibe og den balancerede skummadras er ideel til alle sovestile. Den rummer også masser af opbevaringsplads med indbyggede skuffer, der holder rummet neat og organiseret. Slank, glat design Denne seng har en slank ramme med en mat finish, der udstråler enkelhed og moderne smag. Det minimalistiske design gør den alsidig til ethvert soveværelse og giver et stilrent look til dem, der elsker moderne dekoration.Medium skumkomfort Udstyret med en høj-densitets skummadras, giver denne seng medium fasthed, der passer til forskellige sovestile. Den tilbyder både blødhed og støtte, ideel til side-, ryg- og mavesovere, som ønsker en rolig nat.Praktisk indbygget opbevaring Med opbevaring under madrassen, hjælper denne seng med at maksimere pladsen i soveværelset. De skjulte skuffer har masser af plads til sengetøj, tøj eller personlige ting og gør det nemt at holde orden.Blød, stof tekstur Denne seng er lavet af stof, som sikrer en dejlig blød overflade. Det valg af materiale bidrager til en luksuriøs følelse og gør den til et indbydende midtpunkt i dit soveværelse.Let pleje At holde denne seng pæn kræver minimal indsats. Tør bare med en tør klud for at bevare den ren og flot. Dette design henvender sig til travle folk, så de nemt kan vedligeholde den. Farve: LysegråMateriale: StofRammemateriale: KrydsfinerSamlede dimensioner: 203 x 100 x 43,5 cm (L x B x H)Madras størrelse: Bred enkelt seng (100 cm x 200 cm eller 39" x 79")Slidstærkmed madrasMadrasmateriale: SkumForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Sengramme: 203 x 100 x 23,5 cm (LxBxH)1 x Madras: 200 x 100 x 20 cm (LxBxH)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 100 x 200 cm
Vægt: 55.2g
EAN: 8721288275912
Varenr.: 1717975
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sengeramme med madras med madras 2 stk Lysegrå Stof
-24%2.619 kr
Før 3.463 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme med madras med madras 2 stk Lysegrå Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 100 x 200 cm
Vægt: 55.2g
EAN: 8721288275912
Varenr.: 1717975
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengestel Med Madras Lysegrå 100 X 200 Cm Stof
3.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengestel Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 100 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengestel Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 100 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
2Livera DK2.619 kr2.688 krKøb
3Vivas DK2.619 kr2.688 krKøb
4BoligRetning3.699 kr3.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengestel Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 100 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengestel Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 100 x 200 cm i 142 dage. Laveste pris i perioden er 2.299 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 2.709 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.638 kr.

Den nuværende pris på 2.599 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Sengestel Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 100 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Sengestel Med Madras Lysegrå 90 X 190 Cm Stof - Lysegrå / 100 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 20262.599 kr300 kr (13%)
5. maj 20262.299 kr410 kr (15%)
22. apr. 20262.709 kr40 kr (1%)
30. mar. 20262.669 kr10 kr (0%)
28. mar. 20262.659 kr50 kr (2%)
4. feb. 20262.709 kr10 kr (0%)
2. feb. 20262.699 kr10 kr (0%)
1. feb. 20262.709 kr10 kr (0%)
31. jan. 20262.699 kr10 kr (0%)
29. jan. 20262.709 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret