Gå til hovedindhold

Boligcenter Sengeskabe 40X35X40 Cm Massivt Ru Mangotræ - 1 / Massivt genanvendt træ

BoligcenterSengebordeEAN: 8721158313294
Pris fra 489 krtil 899 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 410 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sengeskabe 40X35X40 Cm Massivt Ru Mangotræ - 1 / Massivt genanvendt træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 489 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeskab 40x35x40 cm massivt genbrugstræ flerfarvet
489 kr
Til butik
Sengeskab 40x35x40 cm massivt genbrugstræ flerfarvet billede

Produktinformation

Opgrader dit soveværelse med dette vægmonterede sengeskab! Den supplerer nemt enhver møbelstil i dit hjem! Massivt genbrugstræ: Massivt genbrugstræ består af genanvendt tømmer som teak, mangotræ, fyrretræ og bøg. Disse materialer er genanvendt fra gamle bygninger som fabrikker, skure og både.Rigelig med opbevaringsplads: Sengebordet har rigelig opbevaringsplads til magasiner, bøger, briller og andre ting, der er vigtige ved sengetid, så de er organiserede og inden for rækkevidde.Væghængt design: Natbordet kan hænges på væggen for at give ekstra opbevaringsplads. Du kan dermed maksimere gulvpladsen og holde området ryddet.Robust top: Sengeskabets robuste top er perfekt til at placere bordlamper, vækkeure, bøger, billedrammer, små potteplanter, dekorationer eller andre nødvendige ting. Godt at vide:Hvert produkt er unikt takket være forskellene i farver og åremønstre. Udvælgelse til levering sker tilfældigt, og du får et helt unikt produkt. Farve: FlerfarvetMateriale: Massivt genbrugstræ med en blandet farvefinishMål: 40 x 35 x 40 cm (B x D x H)Montering/samling påkrævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Sengeborde
Vægt: 14.6g
EAN: 8721158313294
Varenr.: 1516541
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeskab 40x35x40 cm massivt genbrugstræ flerfarvet
509 kr
Til butik
Sengeskab 40x35x40 cm massivt genbrugstræ flerfarvet billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 14.6g
EAN: 8721158313294
Varenr.: 1516541
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sengeskab 40x35x40 cm massivt genbrugstræ flerfarvet
509 kr
Til butik
Sengeskab 40x35x40 cm massivt genbrugstræ flerfarvet billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 14.6g
EAN: 8721158313294
Varenr.: 1516541
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeskabe 40X35X40 Cm Massivt Ru Mangotræ - 1 / Massivt genanvendt træ
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeskabe 40X35X40 Cm Massivt Ru Mangotræ - 1 / Massivt genanvendt træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeskabe 40X35X40 Cm Massivt Ru Mangotræ - 1 / Massivt genanvendt træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK489 kr489 krKøb
2Livera DK509 kr578 krKøb
3Vivas DK509 kr578 krKøb
4BoligRetning899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeskabe 40X35X40 Cm Massivt Ru Mangotræ - 1 / Massivt genanvendt træ

PriceData har fulgt prisen på Sengeskabe 40X35X40 Cm Massivt Ru Mangotræ - 1 / Massivt genanvendt træ i 146 dage. Laveste pris i perioden er 489 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 639 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 578 kr.

Den nuværende pris på 489 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Sengeskabe 40X35X40 Cm Massivt Ru Mangotræ - 1 / Massivt genanvendt træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Sengeskabe 40X35X40 Cm Massivt Ru Mangotræ - 1 / Massivt genanvendt træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026489 kr150 kr (23%)
22. apr. 2026639 kr40 kr (7%)
25. mar. 2026599 kr40 kr (6%)
24. mar. 2026639 kr40 kr (7%)
20. mar. 2026599 kr40 kr (6%)
19. mar. 2026639 kr40 kr (7%)
3. mar. 2026599 kr10 kr (2%)
23. feb. 2026589 kr50 kr (8%)
4. feb. 2026639 kr120 kr (23%)
2. feb. 2026519 kr120 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret