Gå til hovedindhold

Boligcenter Sengeskab 40X35X40 Cm Massivt Ru Mangotræ - 1 / Massivt genanvendt træ

BoligcenterSengebordeEAN: 8721158313331
Pris fra 569 krtil 1.049 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 480 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sengeskab 40X35X40 Cm Massivt Ru Mangotræ - 1 / Massivt genanvendt træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 569 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeskab 40x35x40 cm massivt genbrugstræ flerfarvet
-45%569 kr
Før 1.028 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeskab 40x35x40 cm massivt genbrugstræ flerfarvet billede

Produktinformation

Opgrader dit soveværelse med dette vægmonterede sengeskab! Den supplerer nemt enhver møbelstil i dit hjem! Massivt genbrugstræ: Massivt genbrugstræ består af genanvendt tømmer som teak, mangotræ, fyrretræ og bøg. Disse materialer er genanvendt fra gamle bygninger som fabrikker, skure og både.Rigelig med opbevaringsplads: Sengebordet har rigelig opbevaringsplads til magasiner, bøger, briller og andre ting, der er vigtige ved sengetid, så de er organiserede og inden for rækkevidde.Væghængt design: Natbordet kan hænges på væggen for at give ekstra opbevaringsplads. Du kan dermed maksimere gulvpladsen og holde området ryddet.Robust top: Sengeskabets robuste top er perfekt til at placere bordlamper, vækkeure, bøger, billedrammer, små potteplanter, dekorationer eller andre nødvendige ting. Godt at vide:Hvert produkt er unikt takket være forskellene i farver og åremønstre. Udvælgelse til levering sker tilfældigt, og du får et helt unikt produkt. Farve: FlerfarvetMateriale: Massivt genbrugstræ med en blandet farvefinishMål: 40 x 35 x 40 cm (B x D x H)Montering/samling påkrævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Sengeborde
Vægt: 14.6g
EAN: 8721158313331
Varenr.: 1516600
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeskab 40x35x40 cm massivt genbrugstræ flerfarvet
-44%590 kr
Før 1.048 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeskab 40x35x40 cm massivt genbrugstræ flerfarvet billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 14.6g
EAN: 8721158313331
Varenr.: 1516600
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sengeskab 40x35x40 cm massivt genbrugstræ flerfarvet
-44%590 kr
Før 1.048 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeskab 40x35x40 cm massivt genbrugstræ flerfarvet billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Materiale: Massivt genanvendt træ
Vægt: 14.6g
EAN: 8721158313331
Varenr.: 1516600
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeskab 40X35X40 Cm Massivt Ru Mangotræ - 1 / Massivt genanvendt træ
1.049 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeskab 40X35X40 Cm Massivt Ru Mangotræ - 1 / Massivt genanvendt træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeskab 40X35X40 Cm Massivt Ru Mangotræ - 1 / Massivt genanvendt træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK569 kr569 krKøb
2Livera DK590 kr659 krKøb
3Vivas DK590 kr659 krKøb
4BoligRetning1.049 kr1.049 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeskab 40X35X40 Cm Massivt Ru Mangotræ - 1 / Massivt genanvendt træ

PriceData har fulgt prisen på Sengeskab 40X35X40 Cm Massivt Ru Mangotræ - 1 / Massivt genanvendt træ i 142 dage. Laveste pris i perioden er 539 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 679 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 593 kr.

Den nuværende pris på 569 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Sengeskab 40X35X40 Cm Massivt Ru Mangotræ - 1 / Massivt genanvendt træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Sengeskab 40X35X40 Cm Massivt Ru Mangotræ - 1 / Massivt genanvendt træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026569 kr110 kr (16%)
4. feb. 2026679 kr140 kr (26%)
2. feb. 2026539 kr140 kr (21%)
1. feb. 2026679 kr140 kr (26%)
31. jan. 2026539 kr140 kr (21%)
29. jan. 2026679 kr140 kr (26%)
28. jan. 2026539 kr31 kr (5%)
22. jan. 2026570 kr31 kr (6%)
20. jan. 2026539 kr140 kr (21%)
19. jan. 2026679 kr109 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret