Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 35 cm / 200 x 200 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287235484
Pris fra 1.059 krtil 1.799 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 740 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 35 cm / 200 x 200 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1059 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras 200x200 cm stof mørkegrå
-7%1.059 kr
Før 1.140 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 200x200 cm stof mørkegrå billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: MørkegråMateriale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 203 x 200 x 35 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 200 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 28.2g
EAN: 8720287235484
Varenr.: 602510
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras 200x200 cm stof mørkegrå
-7%1.079 kr
Før 1.160 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 200x200 cm stof mørkegrå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 28.2g
EAN: 8720287235484
Varenr.: 602510
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Boxspring sengeramme 200x200 cm stof mørkegrå
1.144 kr
Til butik
Boxspring sengeramme 200x200 cm stof mørkegrå billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt. Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287235484
Varenr.: 10222405878089
Gå til vidaXL DK
TrustScore 3 ud af 52,7
vidaXL Boxspring sengeramme 200x200 cm stof mørkegrå
1.152 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 35 cm / 200 x 200 cm
1.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 35 cm / 200 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 35 cm / 200 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.059 kr1.059 krKøb
2Livera DK1.079 kr1.148 krKøb
3DesignShoppen1.144 kr1.144 krKøb
4vidaXL DK1.152 kr1.152 krKøb
5BoligRetning1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 35 cm / 200 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 35 cm / 200 x 200 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 909 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.059 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 951 kr.

Den nuværende pris på 1.059 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 35 cm / 200 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Mørkegrå - 35 cm / 200 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.059 kr150 kr (17%)
22. feb. 2026909 kr80 kr (8%)
19. feb. 2026989 kr80 kr (9%)
10. feb. 2026909 kr80 kr (8%)
9. feb. 2026989 kr80 kr (9%)
22. jan. 2026909 kr80 kr (8%)
21. jan. 2026989 kr80 kr (9%)
29. dec. 2025909 kr30 kr (3%)
28. dec. 2025939 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret