Gå til hovedindhold

vidaXL Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 140 x 200 cm

vidaXLSenge og sengerammerEAN: 8720287235231
Pris fra 959 krtil 1.299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 340 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 140 x 200 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 959 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sengeramme uden madras 140x200 cm stof lysegrå
-20%959 kr
Før 1.196 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 140x200 cm stof lysegrå billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt.Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, som giver stabilitet, sikkerhed og robusthed.Lameller i krydsfiner: Lamellerne i krydsfiner giver god vægtfordeling, hvilket sikrer, at madrassen forbliver, hvor den skal, også selvom du vender og drejer dig i løbet af natten. Godt at vide:En madras medfølger ikke. Vi tilbyder dog et bredt udvalg af madrasser. Du kan finde en matchende madras i vores webshop. Farve: LysegråMateriale: Stof (100 % polyester), krydsfiner, konstrueret træProduktmål: 203 x 140 x 35 cm (L x B x H)Passer til madrasstørrelse: 140 x 200 cm (B x L) (madras medfølger ikke)...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 24.2g
EAN: 8720287235231
Varenr.: 589678
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Sengeramme uden madras 140x200 cm stof lysegrå
-19%979 kr
Før 1.216 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sengeramme uden madras 140x200 cm stof lysegrå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 24.2g
EAN: 8720287235231
Varenr.: 589678
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Boxspring sengeramme 140x200 cm stof lysegrå
1.031,03 kr
Til butik
Boxspring sengeramme 140x200 cm stof lysegrå billede

Produktinformation

Få bedre søvn ved hjælp af denne boxspring sengeramme! Den er et glimrende supplement til ethvert soveværelse. Slidstærkt stof: Stoffet har et enkelt og rent look, og det er både åndbart og slidstærkt. Støttende ben: Sengen understøttes af robuste ben, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Senge & sengeramme
EAN: 8720287235231
Varenr.: 10222406435145
Gå til vidaXL DK
TrustScore 3 ud af 52,7
vidaXL Boxspring sengeramme 140x200 cm stof lysegrå
1.037 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 140 x 200 cm
-19%1.299 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 140 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 140 x 200 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK959 kr959 krKøb
2Livera DK979 kr1.048 krKøb
3DesignShoppen1.031,03 kr1.031,03 krKøb
4vidaXL DK1.037 kr1.037 krKøb
5BoligRetning1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 140 x 200 cm

PriceData har fulgt prisen på Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 140 x 200 cm i 158 dage. Laveste pris i perioden er 819 kr (registreret d. 29. december 2025), højeste er 959 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 887 kr.

Den nuværende pris på 959 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 140 x 200 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Sengeramme Uden Madras Stof Lysegrå - 35 cm / 140 x 200 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026959 kr140 kr (17%)
22. feb. 2026819 kr120 kr (13%)
19. feb. 2026939 kr120 kr (15%)
10. feb. 2026819 kr120 kr (13%)
9. feb. 2026939 kr120 kr (15%)
22. jan. 2026819 kr120 kr (13%)
21. jan. 2026939 kr120 kr (15%)
29. dec. 2025819 kr110 kr (12%)
28. dec. 2025929 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret